czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020
  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2723

MDP przy OSP Czechowice wspiera zbiórkę nakrętek dla Ewelinki

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP Czechowice zaangażowała się w zbiórkę nakrętek dla Ewelinki, która urodziła się z zespołem niedorozwoju lewego serca HLHS.

Reklama

MDP przy OSP CZECHOWICE wspiera zbiórkę nakrętek dla Emilki · fot. MG


W minioną sobotę, 12 grudnia skromna grupa reprezentacyjna wraz ze swoimi opiekunami Sandrą Kiełbas, Marcinem Grądzkim oraz Marcinem Moniuszko udali się na plac Jana Pawła II, gdzie stoi ustawiony pojemnik na nakrętki.

- Jak widać młodzi adepci pożarnictwa chętnie włączyli się w akcję co pozwoliło na znaczne zapełnienie pojemnika. Zachęcamy pozostałe grupy MDP z gminy do włączenia się w akcję - apeluje MDP przy OSP Czechowice.

Serce na nakrętki dla chorej Ewelinki stanęło na placu Jana Pawła II pod koniec października, o czym pisaliśmy www.czecho.pl/wiadomosci/31708-serce-na-nakretki-dla-ewelinki-stanelo-na-placu-jana-pawla-ii. Można wrzucać do niego plastikowe nakrętki. Zebrane dzięki nim pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dwuletniej dziewczynki, która urodziła się z zespołem niedorozwoju lewego serca HLHS.

mp / czecho.pl

źródło: OSP Czechowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.