czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3413

Czechowicka edycja Eurobiznesu zarobiła już 4 tys. dla Maciusia!

Do licytacji na rzecz Maciusia Cieślika walczącego z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) trafiła kolejna gra "Eurobiznes" - wersja Czechowicka, nazywana przez internautów "Czechobiznesem". Poprzednie egzemplarze zebrały na leczenie chłopca terapią genową ponad 4 tysiące złotych dzięki czechowickim przedsiębiorcom.

Reklama

Wylicytuj czechowicką wersję gry Eurobusiness dla Maciusia Cieślika
Wylicytuj czechowicką wersję gry Eurobusiness dla Maciusia Cieślika! · fot. Facebook/Licytacje dla (nie)małego wojownika


- Licytuj i graj ze znajomymi, możesz kupić sobie osiedle Lesisko czy pobliski Bronów. Jeśli nie jesteś z Czechowic, będziesz mieć okazję, aby poznać nasze miasto, do tej pory znane w całej Polsce z zapałek - pisze o "Czechobiznesie"pani Martyna, która wystawiła grę na licytację.

Na facebookowej grupie, gdzie znajdują się licytacje, z których dochód jest przeznaczony na najdroższy lek świata wart 9,5 miliona złotych, pojawiły się przedmioty związane z naszym miastem, w tym czechowicka wersja popularnej gry Eurobiznes.

Dwie pierwsze aukcje zasiliły konto Maciusia kwotą ponad 4000 złotych! Gra została najpierw wylicytowana za 800 złotych przez Piotra Bestiniego. W drugiej licytacji "zarobiła" 3333 złote dzięki Pawłowi Cyroniowi! Obaj wspierający Maciusia to czechowiccy przedsiębiorcy.

Po sukcesie dwóch pierwszych aukcji licytacja trwa dalej! Przed nami szansa na pomoc Maciusiowi, a przy okazji zdobycie unikatowej gry. Kwota startowa wyniosła 10 zł, a obecnie proponowane przez internautów sumy dobijają już do prawie tysiąca złotych! Licytacja potrwa do 15 grudnia, do godziny 20.00. Link do licytacji na portalu Facebook - kliknij tutaj.

Zachęcamy do śledzenia aukcji, licytowania i wspierania Maciusia Cieślika!

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.