czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2440

Ulica Szkolna: Przy SP7 powstały nowy chodnik i zatoka autobusowa

We wtorek, 15 grudnia odbył się odbiór techniczny zatoki autobusowej i chodnika przy ulicy Szkolnej w Czechowicach - Dziedzicach. Inwestorem był powiat bielski - ulica Szkolna ma status drogi powiatowej oraz gmina Czechowice-Dziedzice. Obydwa samorządy poniosły po połowie kosztów inwestycji.

Ulica Szkolna: Przy SP7 powstały nowy chodnik i zatoczka autobusowa
Ulica Szkolna: Przy SP7 powstały nowy chodnik i zatoka autobusowa · fot. Artur Rzepecki


Odbiór inwestycji odbył się w ramach prac komisji Gospodarki, Transportu i Rozwoju Gospodarczego Powiatu Bielskiego. Zakres robót obejmował budowę zatoki autobusowej oraz budowę chodnika o szerokości 1 do 1,5 metra wraz z przebudową zjazdów, odtworzeniem warstwy ścieralnej, przebudową istniejących ogrodzeń oraz wykonaniem oznakowania pionowego w rejonie projektowanego chodnika. Powstało również przejście dla pieszych.

Ulica Szkolna: Przy SP7 powstały nowy chodnik i zatoczka autobusowa
Ulica Szkolna: Przy SP7 powstały nowy chodnik i zatoczka autobusowa · fot. Artur Rzepecki


Przy przejściu dla pieszych w najbliższym czasie zostaną umieszczone również światła odblaskowe. Zawnioskował o to przy odbiorze inwestycji Artur Rzepecki, radny powiatu bielskiego.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.