czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 grudnia 2020
  • 22 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1153

OWES zaprasza na koncert bożonarodzeniowy w formie online

Za nami:

Już w najbliższy wtorek, 22 grudnia o godzinie 10.00 odbędzie się świąteczny koncert online organizowany wspólnie przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i przedsiębiorstwa społeczne z powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Tym razem dla wszystkich została przygotowana specjalna niespodzianka.

OWES zaprasza na koncert bożonarodzeniowy w formie online
OWES zaprasza na koncert bożonarodzeniowy w formie online · fot. OWES Bielsko-Biała


Gwiazdami wirtualnego koncertu będą przedstawiciele takich organizacji jak: Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego, Fundacja im. Józefa Brody, Fundacja Akademia Pasji i Rozwoju, a także PER ARTE Spółdzielnia Socjalna. Słuchacze będą mogli nie tylko poczuć świąteczną atmosferę, ale i poznać talenty muzyczne artystów działających w lokalnych organizacjach.

Aby wysłuchać koncertu należy wejść we wtorek o godzinie 10.00 na profil OWES na Facebooku. Po zakończeniu koncertu, na Facebooku będzie dostępne nagranie możliwe do odtworzenia w dowolnym momencie.

mp / czecho.pl, źródło: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.