czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1231

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim zdrowie!

Artykuł sponsorowany:

Coraz bliżej Święta, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla bliskich? Podaruj im zdrowie! Czechowicka firma Rehabilis z ponad 10 letnim doświadczeniem zaprasza do zakupu bonów podarunkowych na specjalistyczne masaże i profesjonalną rehabilitację.

Rehabilis


Oferujemy Vouchery podarunkowe na specjalistyczne masaże oraz profesjonalną rehabilitację w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w atrakcyjnych pakietach:
  • pakiet 3 masaży leczniczych 109 zł
  • pakiet 10 dni zabiegowych 390 zł*
  • masaż relaksacyjny 80 zł
  • lub wybierz coś z naszej oferty rehabilis.com.pl/cennik-uslug/


*Pakiet obejmuje: konsultację magistra fizjoterapii, który zgodnie z rozporządzeniem Krajowej Izby Fizjoterapeutów zleca zabiegi z zakresu fizykoterapii i masażu leczniczego, 30 zabiegów wraz z masażami leczniczymi. Jeden dzień rehabilitacji to tylko 39 zł!

Więcej informacji udzielimy telefonicznie: 509-919-296 lub w siedzibie firmy przy ulicy Targowej 13 w Czechowicach-Dz.

Rehabilis firma z ponad 10 letnim doświadczeniem!Diagnozujemy problemy funkcjonalne naszych pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi oraz dostosowujemy dla każdego z nich indywidualnie rehabilitację. Nasze holistyczne podejście oraz nowoczesne metody terapii stosowane przez naszych fizjoterapeutów w połączeniu z pasją do zawodu pozwalają zaoferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Za główny cel naszej działalności stawiamy sobie przywracanie pełnej sprawności pacjentów, odbudowę wytrzymałości i kondycji organizmu, a także promocja zdrowego i aktywnego stylu życia.

Zapraszamy!

Rehabilis


--
Rehabilis
tel.516-961-033 i 509-919-296
strona www.rehabilis.com.pl

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Targowa 13