czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4842

[ZDJĘCIA] Zamiast dzielić się odzieżą, wyrzucili... wersalkę

"Pomysłowość" niektórych mieszkańców Czechowic-Dziedzic nie zna granic. Nie dość, że kontenery na używaną odzież traktują niemal jak wiatę śmietnikową, to jeszcze... wyrzucają tam nie tylko odpadki czy ubrania, ale i... meble...

Reklama

Zamiast dzielić się odzieżą, wyrzucili… wersalkę - 20.12.2020 · fot. Nadesłane przez czytelniczkę


W tej sprawie w naszej redakcji, jak i u strażników miejskich z Czechowic-Dziedzic interweniowała jedna z naszych Czytelniczek. Chodzi o to, co dzieje się przy kontenerze na używaną odzież przy ulicy Lipowskej.

- Okoliczni mieszkańcy nie potrafią korzystać z tego kontenera. Zrobiło się wielkie śmietnisko. Pozostawiona wersalka to już szczyt ludzkiej głupoty - opisuje mieszkanka naszego miasta, jednocześnie przesyłając zdjęcia obrazujące niezbyt ciekawą rzeczywistość.

O sprawie wiedzą czechowiccy strażnicy. - Mamy kontakt do firmy, która obsługuje kontener. Polecimy jej przedstawicielom, by posprzątali teren wokół niego - poinformował Mirosław Janko, komendant Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

O podobnej sytuacji, na ulicy Wiejskiej, www.czecho.pl/wiadomosci/30623 w połowie lipca. Zapytaliśmy wtedy czechowicką straż miejską o to, jakie działania jest w stanie w tej sprawie podjąć.

raz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.