czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2295

Legalni bukmacherzy wspierają akcje charytatywne

Materiał partnera:

Legalni bukmacherzy bardzo chętnie przyłączają się do różnych akcji charytatywnych, w których zbierane są środki dla osób chorych lub potrzebujących innej pomocy. W ostatnim czasie firma LV BET zapowiedziała swoją współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w trakcie zbliżającego się finału akcji.

Legalni bukmacherzy wspierają akcje charytatywne


Już niedługo odbędzie się wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jerzy Owsiak i jego kompania po raz 29. będą zbierać środki dla chorych, potrzebujących dzieci. Przed rokiem WOŚP zebrała około 186 milionów złotych. W tym roku kwota może zbliżyć się nawet do 200 milionów złotych i w osiągnięciu tego celu ma pomóc legalny bukmacher LV BET, który będzie grał razem z orkiestrą.

Jak informuje w wiadomości prasowej LV Bet, 10.01.2021 roku na terenie całego kraju będzie prowadzona zbiórka, z której zgromadzone środki zostaną w całości przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka będzie organizowana w punktach działalności bukmachera: w Warszawie (punkty przy ulicy Wiertniczej oraz Wojciechowskiego, Gdańsku, Żyrardowie, Wrocławiu, Białobrzegach, Swarzędzu oraz Tomaszowie Mazowieckim.

To nie pierwsza, charytatywna działalność LV BET. LV GROUP było także odpowiedzialne sfinansowanie projektu Matezwa, którego głównym zadaniem było wsparcie mieszkańców w jednej z afrykańskich wiosek. W ramach projektu zorganizowano remont tamtejszej szkoły czy budowę studni zapewniającej stały dostęp do wody pitnej.

Najbardziej aktywnym w tym obszarze bukmacherem jest Fortuna, która sama organizuje akcje charytatywne. Jakiś czas temu zorganizowała akcję "Fortuna Gdy Pełna Trybuna". Zasady były bardzo proste, prezes spółki wypłacał fundacji Polsat kwotę, która zależała od łącznej frekwencji na stadionach 1.ligi, której bukmacher Fortuna jest sponsorem tytularnym. W ostatniej edycji wypłacono blisko 40 tysięcy złotych. Bukmacher cyklicznie organizuje również akcję, w której wypłaca dla poszczególnej fundacji kwotę 1000 złotych za każdego, strzelonego gola w kolejce Fortuna 1.liga. "Fortuna Gdy Pełna Trybuna" to przykład kolejnej akcji charytatywnej organizowana przez legalnego bukmachera. W ubiegłym roku Fortuna przekazywała darowiznę Fundacji Polsat, dzięki której sfinansowano operację chłopca chorego na zespół Aperta. Wówczas bukmacher przekazał na cel charytatywny kwotę 50 000 zł.

W trakcje grudniowej gali KSW 57 Fortuna zorganizowała akcję #raKOut, w której bukmacher za każdy nokaut wypłacał 10.000 złotych na rzecz fundacji Cancer Fighters, która pomaga osobom walczącym z nowotworem. W trakcie gali trzy pojedynki zakończyły się przed regulaminowym czasem, dzięki czemu fundację zasiliło 30 000 złotych.

Więcej na temat aktywności legalnych bukmacherów w zakresie sponsoringu można znaleźć na www.zakłady-bukmacherskie.com.