czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3468

Biblioteka rozdaje kody dostępu LEGIMI

W ramach świąteczno-noworocznego prezentu Miejska Biblioteka Publiczna ma dla Was do rozdania kody LEGIMI, które uprawniają do nieograniczonego czytania ebooków w aplikacji LEGIMI przez 30 dni od daty aktywowania go. Dostępnych jest tam ponad 62 tysiące tytułów dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jeśli chcecie sprawdzić, czy czytanie ebooków to coś dla Was, to jest to idealny moment!

Reklama

Aby uzyskać kod należy wysłać maila na adres: e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl, w treści podając imię, nazwisko i numer konta czytelnika. W odpowiedzi dostaniecie wiadomość z kodem i instrukcją aktywacji go. Aktywacja polega na wpisaniu kodu na stronie www.legimi.pl/slaskie oraz zalogowaniu się na swoje konto lub założeniu nowego - jeśli wcześniej nie korzystałeś z Legimi.

Korzystając z jednego kodu możliwe jest czytanie książek na dwóch urządzeniach - tablecie, telefonie komórkowym lub czytniku.

Po zakończeniu świąteczno-noworocznej akcji kody Legimi można uzyskać pisząc maila każdego 1. dnia miesiąca (poza miesiącami, gdy 1. to święto i ogłoszona jest inna data) od godziny 7.00. W związku z ograniczoną ilością kodów decyduje kolejność zgłoszeń.

- Zachęcamy do zgłaszania się po kody, aby wypróbować możliwości jakie daje książka elektroniczna. Jedyny warunek - należy być Czytelnikiem zapisanym w naszej Bibliotece (Bibliotece Głównej oraz Filiach) - mówią pracownicy biblioteki.

Biblioteka rozdaje kody dostępu LEGIMI

BM / czecho.pl

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.