czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2697

Zmieniają się zasady współpracy UM ze schroniskiem "Reksio"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Od 1 stycznia 2021 roku zmieniły się warunki współpracy z miastem Bielsko-Biała w zakresie wykonania zadania publicznego związanego z zapewnieniem opieki bezdomnym zwierzętom (psom i kotom) z terenu gminy Czechowice-Dziedzice, w tym zasady naliczania kosztów związanych z przyjęciem tych zwierząt do schroniska. O zmianach poinformował czechowicki Urząd Miejski.

Reklama

schronisko, kot
Zmieniają się zasady współpracy UM ze schroniskiem "Reksio" · fot. schronisko.bielsko-biala.pl


Od 1 stycznia Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej będzie podejmowało interwencje w zakresie odławiania bezdomnych zwierząt z terenu gminy Czechowice-Dziedzice tylko i wyłącznie na polecenie Straży Miejskiej, Urzędu Miejskiego oraz policji.

- W przypadku zaobserwowania błąkających się zwierząt bezdomnych (psów lub kotów) należy poinformować o powyższym fakcie straż miejską lub Urząd Miejski. W przypadku zaistnienia konieczności oddania do schroniska psa lub kota posiadającego właściciela, wszystkie koszty związane z przyjęciem zwierzęcia do schroniska pokrywa właściciel zwierzęcia - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj