Wiadomości

  • 4 stycznia 2021
  • 6 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1958

Ruszyły licytacje na rzecz stowarzyszenia "Pomoc raduje"

W mediach społecznościowych ruszyły licytacje na rzecz stowarzyszenia "Pomoc raduje". Stowarzyszenie działa przy Zespole Szkół Specjalnych Nr 4 i wspiera wszystkich uczniów szkoły i ich rodziców.

Ruszyły licytacje na rzecz stowarzyszenia "Pomoc raduje"
Ruszyły licytacje na rzecz stowarzyszenia "Pomoc raduje" · fot. facebook.com/Licytacje-na-rzecz-Stowarzyszenia-Pom


Jak mówią kierujący stowarzyszeniem, powstało ono nie tylko z potrzeby serca czy też z altruistycznych pobudek Powstało ono jako inicjatywa rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, oraz nauczycieli. Więc serce, miłość i poświęcenie nasze dzieciaki mają od nas na co dzień i do tego nie potrzeba nam żadnych organizacji, tego nie reguluje żaden statut, na to nie potrzeba żadnych funduszy.

- Jednak opieka nad chorym dzieckiem oprócz miłości i ciepła rodzinnego, wiąże się także z ogromnymi kosztami rehabilitacji i leczenia. Często jeden z rodziców musi zrezygnować z pracy zawodowej. Często bywa tak, że rodzic zostaje sam z dzieckiem i nie ma wsparcia najbliższych. Często jesteśmy wyeliminowani z życia społecznego, urywają się kontakty, rozpadają się związki. Wtedy pomoc dobrych ludzi okazuje się niezbędna, żeby przeżyć i niezastąpiona, żeby leczyć dziecko, żeby zapewnić mu odpowiednie terapie i dostęp do specjalistów - informuje Ilona Barańska ze stowarzyszenia "Pomoc raduje".

licytacje na Rzecz Stowarzyszenia POMOC RADUJE


Tutaj zaczyna się rola stowarzyszenia "Pomoc Raduje". - Deklarujemy, że każda złotówka zostanie przeznaczona na usprawnianie naszych podopiecznych - naszych pociech, na zapewnienie im możliwie najlepszej opieki, na poprawę jakości życia. Bo, co tu dużo mówić - to jest życiowy cel każdego rodzica. To jest nasz cel. Pomóżcie nam go zrealizować! Za każdą pomoc z góry serdecznie dziękujemy - dodaje Barańska.

Licytacje dostępna są tutaj. Na rzecz stowarzyszenia można również przekazać 1% podatku, wpisując w odpowiednie pole numer KRS 0000427781.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.