czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2021
  • wyświetleń: 11126

[FOTO] Ciągle się tłuką. A świateł jak nie było, tak nie ma

Jak bumerang powraca pytanie o obiecaną sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Nowy rok, a problemy ciągle te same. Dziś około godziny 13.00 w tym niebezpiecznym miejscu doszło do kolejnej w ostatnim czasie kolizji drogowej.

Reklama

Kolizja na rogu Sobieskiego z Mickiewicza - 4.01.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił kierowca Citroena C5, który poruszał się ulicą Jana III Sobieskiego w stronę targowiska. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kierującej Seatem Leonem, która poruszała się główną ulicą Mickiewicza od strony komisariatu w stronę ulicy Legionów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W budżecie gminy Czechowice-Dziedzice na 2021 rok wpisano budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Sobieckiego i Mickiewicza. W ubiegłym roku na tym felernym skrzyżowaniu doszło do kilkunastu zdarzeń drogowych. W kilku przypadkach uczestnicy odnieśli obrażenia ciała.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.