czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2228

[FOTO] Czechowicka GR PCK wzbogaciła się o nowy samochód

Między innymi dzięki pomocy finansowej czechowickiego Urzędu Miejskiego oraz zarobionych przez siebie pieniędzy Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice wzbogaciła się o nowy samochód - dostawczego Forda Transita.

Czechowicka GR PCK wzbogaciła się o nowy samochód - 07.01.2021 · fot. GR PCK Czechowice-Dziedzice


Już od dłuższego czasu Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice na potrzeby działalności dążyła do zakupu samochodu. Na ten cel grupa pozyskała pieniądze z Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice oraz przeznaczyła część zarobionych przez siebie pieniędzy w ramach zabezpieczeń i szkoleń z pierwszej pomocy. I tak po trzech latach w grudniu ubiegłego roku udało się nabyć Forda Transita z 2012 roku.

Dzięki firmom LILIEN, FHU DELA MICHAŁ LIS, MEDIA TARGET, AUTO SERWIS SEBASTIAN BIELA oraz BAT PROFI pojazd został zmodernizowany i odpowiednio oznakowany, i od teraz może być wykorzystywany w terenie.

- Cieszę się, że mamy samochód, który ułatwi nam działalność. Dla grupy był to priorytet, który zakończył się sukcesem - przyznał prezes grupy Tomasz Błasiak. Szef grupy podziękował również wymienionym firmom za pomoc oraz ratownikom z GR PCK Czechowice-Dziedzice za zaangażowanie w pozyskanie sponsorów. - Podziękowania należą się również Zarządowi Oddziału Rejonowego PCK w Bielsku-Białej, Dyrektorowi Oddziału PCK w Bielsku-Białej oraz Dyrektorowi Śląskiego Oddziału Okręgowego PCK - dodał Błasiak.

mp / czecho.pl
źródło: Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.