Wiadomości

  • 11 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1179

Książki to wciąż rankingowy hit w tematycznych prezentach na święta - dlaczego warto je kupić?

Materiał partnera:

Nie wiesz, co kupić bliskim na święta? Kup książkę i wspomagaj narodowe czytanie. Książka to bowiem wciąż najlepszy pomysł na udany prezent pod choinkę!

Książki to wciąż rankingowy hit w tematycznych prezentach na święta - dlaczego warto je kupić?


Polacy czytają coraz chętniej i coraz więcej, a książka to wciąż jeden z najlepszych prezentów pod choinkę. Tak wskazują najnowsze badania, które każdego roku specjalnie na życzenie konsumentów odświeżają specjaliści do spraw marketingowych. Dane nie kłamią, bo wystarczy rozejrzeć się po liczbie osób przebywających w świątecznym okresie w księgarniach, by szybko przekonać się, jak bardzo doceniamy ten rodzaj prezentu.

Książka ma się naprawdę dobrze na naszej polskiej liście prezentowych niezbędników, a dlczego warto obdarowywać nimi bliskich? Zalet tego prezentu jest sporo i za chwilę przedstawimy je w szybkim podsumowaniu.

Książka to prezent praktycznie dla każdegoNie sposób od razu wymienić wszystkie grupy osób, dla których będzie to prezent idealny. Zacznijmy od wyliczenia potencjalnych kandydatów. Książkę można wręczyć mamie lub tacie. Mama z pewnością ucieszy się z poradnika o gotowaniu, zdrowym stylu życia lub fajnej biografii. Tato z przyjemnością sięgnie po bogato zdobiony album motoryzacyjny, czy też poradnik majsterkowicza. To jednak nie wszystko bo oboje rodziców, zwłaszcza jeśli są fanami czytadeł, ucieszy się z dobrego thrillera czy romansu. Sprawdź jednak wcześniej ich domową bibilioteczkę, by przestrzec się przed zdublowanymi prezentami.

Skoro wspomniane pozycje książkowe możesz kupić mamie i tacie to z pewnością trafisz z nimi w gusta także babci, dziadka, teścia i teściowej, a i ciocia ucieszy się ze wspomnianego poradnika. Prawda, że brzmi kusząco?

Książkę można sprezentować także dzieciom, tym młodszym i starszym. Każdy maluch ucieszy się z edukacyjnej książeczki w barwnymi rysunkami lub z powieści o ulubionym bohaterze. Dzieciom starszym i dorosłym można kupić dobrą biografię, książkę podróżniczą lub zestaw reportaży. Jeśli wiesz, że obdarowywany lubi fantastykę lub horror to wystraczy przejrzeć księgarskie nowości. Tu z pewnością znajdziesz jakieś kultowe propozycje!

Książka to prezent tani - zmieści się w każdym budżecie!Bo choć w księgarniach znajdziesz książki droższe lub tańsze to rzadko się zdarza, by sięgnąć po pozycję przekraczającą pułap 100 lub 200 zł. Książka tańsza może stać się fajnym upominkiem dla przyjaciółki lub jej dziecka. Drobiazg, za który zapłacisz 10, 20 lub 30 zł może jednocześnie sprawić naprawdę dużo radości.

Tanich propozycji książek na prezent nie brakuje, a co ważne, w okresie około świątecznym księgarnie organizują tymczasowe promocje lub wyprzedaż. Dzięki nim, trafisz na podarki, w tak niskiej cenie, że nawet nie odczujesz ich zakupu.

To nieprawda, że dobra książka kosztuje wiele. Bo i kultowe propozycje lub bestsellery to najlepszy wariant na niskobudżetowy i udany prezent dla każdego i nie tylko na święta!

Książka to prezent uniwersalny - nie musisz obawiać się o zbyt personalny podarekBo wystarczy poszukać książki z kategorii poradniki lub thrillery, by nie tylko sprawić drugiej osobie radość, ale jednocześnie nie zawstydzić odbiorcy. Książka to jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych upominków, którym trudno sprawić drugiej osobie przykrość. Wręcz przeciwnie. Dedykowana pozycja, z osobistym autografem autora to tylko wspaniała okazja do wzruszeń, podziękowań i mnóstwa radości!

Jeśli ten wpis zainspirował Cię do zakupu książki na święta to sprawdź jakie pozycje przygotowało dla Ciebie Allegro. Z pewnością znajdziesz tam same książkowe bestsellery w postaci kultowych powieści, albumów, czy reportaży!