Wiadomości

  • 18 stycznia 2021
  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1632

Autobusy PKM nadal kursują wg feryjnego rozkładu jazdy

Mimo zakończenia ferii oraz powrotu najmłodszych dzieci do szkół, autobusy czechowickiego PKM nadal będą kursować, do odwołania, wg feryjnego rozkładu jazdy.

autobus, pkm, noc, solaris, urbino, iv
Autobusy PKM nadal kursują wg feryjnego rozkładu jazdy · fot. Adrian Migdał


- Przypominamy, że autobusy PKM kursują według rozkładu feryjnego do odwołania. W tym okresie nie będą kursowały autobusy linii 1S oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach 2, 3, 4, 5 i VII. Autobus linii nr 8 będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy - informuje PKM Czechowice-Dziedzice.

- Jesteśmy w kontakcie z Zespołem Obsługi Placówek Oświatowych i na bieżąco monitorujemy sytuację w zakresie potrzeb przewozowych. W razie konieczności, kursy szczytowe są wspomagane dodatkowymi autobusami - powiedział portalowi czecho.pl Rafał Kupczak, prezes czechowickiego PKM.

Kierowcy czechowickiego przedsiębiorstwa nadal nie będą sprzedawać biletów. Można je zakupić w punktach stacjonarnych oraz poprzez aplikacje moBilet, mPAY, SkyCash oraz zbiletem.pl

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.