czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2021
  • 20 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1530

W 2021 roku nie będzie konkursu o tytuł "Czechosława"

Nie odbędzie się tegoroczna edycja konkursu o tytuł Czechosława. Decyzję w tej sprawie podjął Przewodniczący Kapituły Konkursu Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Reklama

czechosław
Statuetka Czechosława · fot. UM Czechowice-Dziedzice


- Decyzja o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konkursu o tytuł Czechosława została podjęta w związku z panującą pandemią koronawirusa. Ostatnie blisko 12 miesięcy to czas, w którym przedsiębiorcy zmuszeni są zmagać się z ekonomicznymi skutkami pandemii. Spowodowane pandemią ograniczenia uderzyły mocno nie tylko w finanse przedsiębiorstw, ale również samorządów. W związku z tym, oraz ze względu na obowiązujące obostrzenia i zakazy, gmina Czechowice-Dziedzice zrezygnowała z organizowania w tym roku większości imprez i wydarzeń - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Konkurs o tytuł Czechosława organizowany jest od 2010 roku. Tegoroczna edycja konkursu miała być dwunastą. Celem konkursu jest uhonorowanie firm wyróżniających się w gminie Czechowice-Dziedzice, promocja przedsiębiorczości oraz dobrych praktyk i etycznych postaw w biznesie. W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Produkcja i budownictwo oraz Handel i usługi.

Nagrodą dla zwycięzców obu kategorii jest dyplom potwierdzający otrzymanie tytułu oraz okolicznościowa statuetka - Czechosław.

Jak podkreśla czechowicki magistrat, jeżeli sytuacja epidemiczna zostanie opanowana, kolejna edycja konkursu o tytuł Czechosława zostanie zorganizowana w przyszłym roku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.