Wiadomości

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1576

Salon sukien ślybnych: pięknie, wyjątkowo i z klasą

Materiał partnera:

Na ten dzień czekałaś od dawna. Prawdopodobnie już jako dziewczynka wiedziałaś, jak będzie wyglądać twoje suknia ślubna. Hiszpański dekolt, a może zakryte ramiona i długie rękawy? Skromna, klasyczna, a może ekstrawagancka? W stylu glamour a może boho? Niezależnie od tego, jak sobie ją wyobrażałaś, znalezienie "tej jedynej" wcale nie jest takie proste. Salon sukien ślubnych z kreacjami w stylu glamour to propozycja dla każdej kobiety. Bo która z nas nie chce tego dnia poczuć się "glamour"?

1. Salon sukien ślubnych: jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad
2. Suknia z twoich marzeń: cena kontra jakość

Nadszedł czas! W końcu zaczynasz poszukiwanie sukni ślubnej. Pewnie robisz to przynajmniej kilka miesięcy przed ślubem. Bywa i tak, że zamiast radości tej chwili towarzyszy rozczarowanie i ogromny stres. A co, jeśli nie uda ci się znaleźć sukni, która spełni twoje oczekiwania? Weź głęboki oddech i pamiętaj, żeby nie zrażać się pierwszymi niepowodzeniami.

1. Salon sukien ślubnych: jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych radZnasz to uczucie, gdy wybór wydaje się ogromny, a ty z każdym kolejnym sklepem jesteś coraz bardziej rozczarowana? Cóż, tak to już jest. Dzień ślubu to najpiękniejszy dzień w życiu, a zarazem dzień, który już się nie powtórzy. Wiesz o tym, a presja jest tak ogromna, że może utrudniać dokonanie właściwego wyboru. Zanim odwiedzisz salon sukien ślubnych, zapoznaj się z kilkoma radami.
  • pamiętaj, że suknia powinna pasować do twojego stylu i osobowości: być może zawsze ubierasz skromne rzeczy i tego dni chciałabyś się przemienić w prawdziwą księżniczkę albo po prostu zaszaleć, by zrobić wrażenie na gościach i oczywiście twoim wybranku. Ale pamiętaj, że idealna suknia ślubna to taka, w której będziesz się przede wszystkim dobrze czuć. Jeśli tego dnia przebierzesz się za kogoś, kim nie jesteś, możesz tego żałować
  • wybierz tkaninę wysokiej jakości. Chyba nie chciałabyś zaprezentować się w rozdartej lub zwyczajnie brzydko wyglądającej sukni? Właściwa tkanina to podstawa
  • dopasuj kolor sukni do ocenia skóry: tak, tak, powinna być biała. Ale biel ma tyle twarzy... która pasuje do ciebie?
  • wybierz fason odpowiedni dla twojej figury: nie kieruj się zdjęciami modelek, ale tym, jaka jest twoja sylwetka
  • Znajdź czas na przymiarki i poprawki


2. Suknia z twoich marzeń: cena kontra jakośćMożemy kupić suknię w sieciówce za 200 złotych i suknię za kilkanaście tysięcy. Którą z nich wybierzesz?

Cena nie zawsze jest najważniejsza. Pamiętaj, że liczy się jakość materiału i wykonania dodatków. Unikaj sukien z klejonymi elementami.

Nie zapominaj również, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością.