czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2021
  • wyświetleń: 7996

Szykują się trzy duże inwestycje w czechowickich szkołach średnich

Według planu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, opublikowanego przez Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej w Biuletynie Informacji Publicznej, w 2021 roku mają zostać ogłoszone przetargi na trzy duże inwestycje w czechowickich szkołach średnich. Jednostki te są prowadzone przez powiat bielski.

Reklama

lo, liceum
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot. LO im. M. Skłodowskiej-Curie


W pierwszym kwartale 2021 roku ma zostać ogłoszone postępowanie pod nazwą "Modernizacja segmentu sportowego w budynku Liceum ogólnokształcącego w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Marii Konopnickiej 9". Wartość zamówienia według planów Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej ma wynieść 849 035, 28 złotych.

Większa inwestycja jest planowana w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych - 1 626 016, 26 złotych ma kosztować remont instalacji CO, wodnych oraz hydrantowych w budynku przy ulicy Traugutta. Postępowanie na to przedsięwzięcie ma zostać ogłoszone w drugim kwartale.

Zmiany czekają również Zespół Szkół Specjalnych nr 4, który znajduje się przy ulicy Nad Białką. Na terenie przy tej jednostce ma zostać wybudowane niepełnowymiarowe boisko. Budowa ma kosztować 292 682,93 złotych. Termin ogłoszenia przetargu na tę inwestycję to również II kwartał. W ZSS nr 4 zostanie również zorganizowane wczesne wspomaganie rozwoju dziecka poprzez zajęcia dodatkowe z fizjoterapeutami, rehabilitantami, psychologami oraz pedagogami.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Powiatu Bielskiego

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.