czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 stycznia 2021
  • wyświetleń: 735

Samoprzylepna tablica kredowa - poznaj hit sprzedażowy w sklepie Blackdecor

Materiał partnera:

Zapewne każdy z nas kojarzy zabawę w malowanie kredą po chodniku lub dorysowywanie zabawnych wzorów na szkolnej tablicy, gdy skończyła się lekcja. Teraz każdy może przenieść taką zabawę do własnego domu. Firma Blackdecor wyszła naprzeciw potrzebom dzieci (i dorosłych!), którzy uwielbiają tworzyć.

Samoprzylepna tablica kredowa - poznaj hit sprzedażowy w sklepie Blackdecor


Samoprzylepna tablica kredowa - atrakcja dla małych i dużychSamoprzylepna tablica kredowa to produkt, który daje nieskończenie wiele możliwości zabawy. Można na nim rysować, pisać, tworzyć niesamowite wzory. Wszystko wyłącznie przy pomocy pisaków kredowych i dziecięcej wyobraźni.

Samoprzylepna tablica firmy Blackdecor przekształci każdą płaską powierzchnię w wielką tablicę do rysowania i pisania. Kupując ten produkt, rozwijasz kreatywność swojego dziecka. Rysowanie bowiem wspomaga rozwój wyobraźni oraz kształtuje zdolność abstrakcyjnego myślenia. W dodatku na tablicy kredowej można ćwiczyć z dzieckiem pisanie pierwszych liter oraz cyfr, dokładnie tak jak na szkolnej tablicy.

Funkcjonalny element dekoracyjnySamoprzylepna tablica kredowa jest produktem wielokrotnego użytku. Po skończonej zabawie można wyczyścić ją zwilżoną szmatką lub gąbką. Z tablicy mogą korzystać nie tylko dzieci, ale także dorośli.

Tablica idealnie nada się także do pisania planów lub celów do zrealizowania w danym dniu. Sprawdza się również jako organizery, można jej także używać w lokalach gastronomicznych, gdzie będzie informowała klientów o daniach dnia i aktualnych promocjach.

samoprzylepna-tablica-kredowa


Atuty samoprzylepnej tablicy kredowejSamoprzylepna tablica kredowa dostępna w sklepie blackdecor.pl, jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, gdyż do jej montażu nie potrzeba fachowców ani specjalistycznego sprzętu. Dodatkową zaletą jest to, że samemu można nadać jej kształt i rozmiar, odcinając fragmenty zwykłymi nożyczkami. Następnie trzeba odkleić folię i przylepić tablicę na ścianie. Można to zrobić samemu lub z pomocnikiem.

Montaż tablicy jest tak intuicyjny, że poradzi sobie z tym nawet dziecko. Jej powierzchnię łatwo wyczyścić i pozbyć się pozostałości mazaków kredowych po zabawie. Samoprzylepną tablicę kredową można naklejać nie tylko na ścianach, ale także przyczepiać do elementów drewnianych, np. w charakterze małych tabliczek informacyjnych lub tablic z rozkładem gości przy stole weselnym.

Sprawdź więcej w sklepie BlackDecor.pl