Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 1915

Trzy nowe osiedla w Goczałkowicach

Z racji swego położenia, dogodnej komunikacji i uzdrowiskowego charakteru Goczałkowice od dawna są miejscem, gdzie ludzie chętnie budują. Osiedlają się tu także przybysze z miast, zmęczeni hałasem, pragnący spokoju, zieleni i świeżego powietrza. Budowlany boom dopiero jednak czeka tę miejscowość.

grzeblowiec_szeregowce

Projekt osiedla na Grzebłowcu

Jak informuje "Dziennik Zachodni", trzech developerów ma tu poważne plany budowlane. Wszystkie trzy firmy chcą budować domy szeregowe. Miniosiedla powstać mają przy ul. Grzebłowiec, Południowej i PCK. Miejsce rzeczywiście jest piękne. Na lekkim pagórku, z którego rozpościera się panorama Beskidów.

Jedna z firm postawi tu 26 dwupoziomowych mieszkań (na zdjęciu powyżej) o powierzchni 150 m kw. i 133 m kw., większe będą miały garaże. Projekt Janusza Ryta, architekta z Pszczyny, przewiduje między nimi uliczkę, a do każdego segmentu ogródek od 250 m kw. w górę.

Budowa zostanie doprowadzona do tzw. stanu developerskiego. Budynki będą gotowe z zewnątrz, w środku będą wytynkowane, z wylewkami pod podłogi, ogrzewaniem (piec gazowy dwuobiegowy) i schodami (buk, dąb). Biały montaż i wykończenie wnętrz będzie należeć do klienta. Ceny: 374 tys. zł i 334 tys. zł. Realizacja potrwa do końca 2009 roku.

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.