czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2021
  • 28 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3488

Czechobiznes znów do licytacji! Tym razem z zapałkami i dla Filipka

Wersja czechowicka gry planszowej Eurobiznes powraca na charytatywną licytację. "Czechobizness" pomógł już kilkukrotnie Maciusiowi Cieślikowi, który niedawno otrzymał terapię genową wartą 9,5 miliona złotych. Wszystko dzięki naszym wielkim sercom! Teraz również Filipek Cholewa z gminy Pszczyna walczy o ten sam lek. Możemy mu pomóc, licytując unikatowe przedmioty, takie jak gra, do której dołączono czechowickie zapałki!

Reklama

Czechobiznes, Eurobiznes, zapałki
Czechobiznes po raz kolejny zasili zbiórkę na najdroższy lek świata! · fot. Natalia Modrzewska


Do wylicytowania jest Eurobiznes - wersja czechowicka wraz z kilkoma pudełkami czechowickich zapałek. Po planowanym zamknięciu fabryki każde pudełko będzie na wagę złota, więc warto skorzystać z okazji, by zdobyć zapałki na pamiątkę!

Czechobiznes, Eurobiznes, zapałki
Do wylicytowania są także czechowickie zapałki! · fot. Natalia Modrzewska


Cena wywoławcza zestawu wyniosła 100 zł, ale kwota zaproponowana przez licytujących przekroczyła już 400 złotych! Aukcja potrwa do 30 stycznia do godziny 20.00. Aby przejść do grupy licytacyjnej na portalu Faceboook - kliknij tutaj. Następnie poszukaj aukcji, zjeżdżając w dół tablicy lub wpisz w wyszukiwarkę hasło "czechowicki Eurobusiness".

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.