czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2021
  • 31 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2036

Zdjęcie i kalendarz od czechowickich miłośników przyrody na rzecz WOŚP

2 tysiące złotych - taka kwota trafiła do fundacji "Mysikrólik" dzięki sprzedaży kalendarza przygotowanego przez Wojciecha Kaprzyka oraz Mariusza Szczęśniaka, dwóch czechowickich miłośników przyrody. Twórcy profilu "Za miastem, czyli przyroda Czechowic-Dziedzic i okolic" postanowili pójść za ciosem i jeden z egzemplarzy kalendarza, wraz ze zdjęciem zimorodka, przeznaczyć na aukcję, z której dochód wpłacą na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Zdjęcie i kalendarz od czechowickich miłośników przyrody na rzecz WOŚP
Zdjęcie i kalendarz od czechowickich miłośników przyrody na rzecz WOŚP · fot. www.facebook.com/przyrodaczechowicedziedzice


Wojciech Kaprzyk i Mariusz Szczęśniak - czechowiccy fotografowie przyrody wydali niezwykły kalendarz na 2021 rok ze swoimi zdjęciami, na których uchwycili dziką przyrodę z terenów gminy Czechowice-Dziedzice. Dochód z jego sprzedaży przeznaczyli na zakup potrzebnych artykułów dla Ośrodka Rehabilitacji Mysikrólik z Bielska-Białej. Dary zostały przekazane w środę, 20 stycznia, o czym pisaliśmy tutaj.

Teraz czechowiccy miłośnicy przyrody postanowili przeznaczyć jeden z egzemplarzy kalendarza oraz zdjęcie zimorodka na aukcję, z której dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. - Wylicytować można nasze zdjęcie zimorodka z Zabrzega oraz egzemplarz naszego kalendarza 2021 w formacie A3. Zdjęcie zimka, wydrukowane jest na płótnie naciągniętym na blejtram w formacie aż 75 x 50 cm! Jakość wydruku odbiera mowę! Zdjęcie tegoż wydruku nie oddaje nawet 1/10 jego jakości oraz barw. Dołożyliśmy grafikę 29go finału orkiestry, która zbiera w tym roku na wyposażenie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnoatyki głowy - piszą na Facebooku Wojciech Kaprzyk oraz Mariusz Szczęśniak.

Licytacja odbywa się pod postem na Facebooku, który publikujemy poniżej. - Proponujemy abyście podbijali w komentarzach stawkę co 5 złotych. Licytacja potrwa do dnia finału, tj. 31 stycznia do godziny 12.00. Osobie, która zalicytuje najwięcej, dostarczymy obraz oraz kalendarz a pieniądze przekażemy do czechowickiego sztabu orkiestry. Ewentualnie zwycięzca przedstawi nam dowód wpłaty wylicytowanej kwoty na WOŚP - dodają administratorzy profilu "Za miastem, czyli przyroda Czechowic-Dziedzic i okolic".

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.