czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 stycznia 2021
  • wyświetleń: 754

Dlaczego każda kobieta powinna mieć w swojej szufladzie kilka par śmiesznych skarpetek?

Materiał partnera:

Ładnych ubrań i butów nigdy za wiele! W garderobie po prostu trzeba trzymać mnóstwo różnorodnych rzeczy, aby przed każdym wyjściem móc stworzyć niepowtarzalną stylizację. W końcu pokazywać się gdzieś kilkukrotnie w tym samym zestawie ubrań i dodatków wręcz nie wypada. A taki drobny, lecz doskonale widoczny akcent, jakim będą nietypowe skarpetki, daje ogromne pole do popisu. Pasują praktycznie do wszystkiego, a wprowadzają jakże potrzebne ożywienie do codziennej rutyny.

Dlaczego każda kobieta powinna mieć w swojej szufladzie kilka par śmiesznych skarpetek?


Babski Wieczór z koleżankami to nie miejsce i czas, by zachowywać pełną powagęW pewnych sytuacjach po prostu trzeba się trzymać narzuconych z góry konwenansów. Na przykład podczas służbowego spotkania albo uroczystej, rodzinnej kolacji. Są też i takie momenty, kiedy wysoce wskazane jest zwolnić hamulce i pozwolić sobie na zdecydowanie więcej luzu. Spęd "psiapsiółek" to doskonały przykład. Rozmowy bez tematów tabu, plotki o wszystkich (nieobecnych), w tle głośna muzyka albo jeden z ulubionych seriali/filmów, a na stole piętrzące się przekąski - niekoniecznie zgodne z przyjętą dietą. Jak szaleć, to szaleć! Zjawiać się na tego typu kobiecej imprezie w szpilkach, wyprasowanej koszuli i eleganckiej garsonce byłoby wręcz niestosowne. Do swobodnego towarzystwa znacznie lepiej pasują śmieszne skarpetki damskie oraz wygodny, szeroki dres. Nawet jeśli dany wzór był modny naprawdę bardzo dawno temu.

Zabawny strój wskazuje na spore poczucie humoru. Takie osoby są zwyczajnie bardziej lubianeKto nie boi się wygłupić w towarzystwie, z pewnością musi mieć mocny charakter. Tego rodzaju przymioty postrzega się w pozytywny sposób, a w niektórych okolicznościach okazują się wysoce pożądane. Ubranie śmiesznych skarpetek na firmowe przyjęcie integracyjne albo randkę zadziała jak silna prezentacja niezależnej osobowości. Przełamywanie utartych schematów w zakresie ubioru sygnalizuje otwartość na świeże pomysły, gotowość do zmian, kreatywny umysł etc. Paniom, które uważają się za przysłowiowe "wolne ptaki" i postrzegają to za swoją zaletę, pomysłowy strój pomoże wyeksponować te cechy, które wyróżniają je spośród reszty "szarych" ludzi. W kwestii doboru motywów, warto przejrzeć ofertę takich sklepów jak Candy Sox. Wyspecjalizowane w śmiesznych skarpetach firmy dają zwykle znacznie większy wybór, niż najpopularniejsze sieciówki.