czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 stycznia 2021
  • wyświetleń: 723

Najlepsze gry online w internecie

Materiał partnera:

Naturalnie sam tytuł tego artykułu jest mocno subiektywny, z racji tego, że przecież każdy uważa zupełnie inne tytuły jakie naprawdę kultowe, ale mimo wszystko dziś zaprezentujemy wam (według nas) najlepsze gry online w internecie!

Najlepsze gry online w internecie


World of TanksTen tytuł to już legenda eSportu na naszej liście. Symulator czołgów od Wargaming wciąż się rozwija i nieustannie przyciąga nowych graczy do dowodzenia czołgami, które były używane podczas II wojny światowej - oraz zaraz po niej (niektóre modele są nawet z początków lat 80-tych). Wygląda na to, że to zwykła strzelanka, ale to tylko pierwsze wrażenie! Dobór amunicji do konkretnego przeciwnika, właściwy dobór naszych pojazdów - wszystko to jest ważne w trudnych bitwach w tej produkcji. Ponieważ najlepiej zaskoczyć wroga w zgranej drużynie, tytuł ten jest idealnym sposobem na spędzenie czasu ze znajomymi. Naturalnie mimo iż World of Tanks jest bardzo ciekawym tytułem, to trzeba pamiętać tu o tym, że mimo iż gra jest bardzo przyjazna nowym graczom, to nie w sposób tu wspomnieć o tym, że twórcy coraz bardziej próbują zmusić graczy do tego, aby sięgali do kieszeni po to, aby rozgrywka nadal była przyjemna - przez co bardzo wiele graczy starszych stopni po prostu odchodzi od tego tytułu na stałe.

Coś dla entuzjastów kart - sts betgamesNaturalnie warto jest też wspomnieć o czymś, co przede wszystkim pozwala na rozgrywkę pokerzystom w internecie, mianowicie sts betgames! Na czym to polega? Otóż wystarczy powiedzieć, że za pomocą sts betgames można obstawiać karty w internecie, co przy dzisiejszym prawie jest czymś naprawdę ciekawym, nie mówiąc o tym, że można to zrobić kompletnie legalnie i w zaciszu własnego domu. Do wyboru masz póki co trzy rodzaje zabawy - mianowicie możesz obstawić pokera, bakarata oraz wojnę. Rozgrywka toczy się na żywo w studio, gdzie piękne panie rozdają karty. Naturalnie w czasie kwarantanny taka forma grania w karty zyskała sporo na popularności, bo zapaleni pokerzyści niestety zostali pozamykani w domach. Dlatego też od pewnego czasu sts betgames jest na ustach coraz większej ilości osób, w szczególności tych, którzy interesują się graniem w karty. Popularność rośnie w tak dynamicznym tempie, że pojawiły się już nawet pierwsze bonusy bukmacherskie na tą formę rozrywki.

MinecraftPrawdopodobnie każdy zna ten tytuł. Minecraft już na początku okazał się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ tak naprawdę gra nie imponuje swoją grafiką, czy też możliwościami, ale tak naprawdę daje graczowi kompletną, nieograniczoną swobodę kreacji w kwadratowym świecie - od odkrywania i zbierania zasobów, poprzez interakcję z innymi graczami, po wspólne budowanie monumentalnych budynków. Rozrywka w Minecraft może trwać przez wiele, wiele dni i nocy. Gra sama w sobie nadal się rozwija, ale mimo wszystko jest to tytuł, w którego niektóre osoby grają od lat - a inni wspominają z nostalgią jeszcze pierwsze wersje. Tak naprawdę Minecraft był jedną z pierwszych gier, które wprowadziły do świata gier online element aktualizacji tytułu, przez co możemy zauważyć taki, a nie inny trend ogólny w przypadku nowszych produkcji.

Counter Strike : Global OffensiveCiężko nie wspomnieć tutaj o tym nieco podstarzałym tytule - mianowicie Counter Strike : Global offensive - jest to po prostu nieco odświeżony Counter Strike 1.6 - z nowymi modelami, ale nadal tymi samymi mapami. Jako osoba, która przygodę z tytułami FPS zaczynała właśnie od tego tytułu, jestem dość zawiedziony z tym, jak Valve (twórca serii gier Counter Strike) pozwolił się tej grze zestarzeć. Jeszcze niedawno wyciekł kod źródłowy tego multi-milionowego tytułu - co bardziej pojętni programiści zauważyli, że kod do tej gry był dosłownie pisany na ,,kolanie" i wcale nie jest on należycie aktualizowany, co naprawdę sprawia mi przykrość, ponieważ tytuły takie jak Valorant powoli detronizują już wiekowego CS’a. Mimo wszystko nie da się nie zauważyć masywnego wręcz wpływu tej serii na kulturę graczy, oraz przede wszystkim, że mimo iż ta gra jest dość wiekowa, to nadal bardzo wiele osób uwielbia w nią grać - chociaż szczerze powiedziawszy, jeśli twórcy chcą jeszcze trochę pociągnąć z tym tytułem, to przydałoby się gruntownie go przebudować.

League of LegendsMimo iż ten tytuł zawsze przyciągał toksycznych ludzi - to i tak trzeba o nim wspomnieć, ponieważ był on jednym z pierwszych, wielkich tytułów e-sportowych. Rozgrywka 5 vs 5 często była niezbyt zadowalająca, no chyba że posiadało się 4 znajomych, z którymi można było grać. Tytuł polega na tym, aby zniszczyć bazę przeciwnika, oraz unicestwiać bohaterów przeciwnika. Z racji swojej różnorodności, i ciągłego aktualizowania tego tytułu - League of Legends nadal jest popularnym tytułem, w który zagrywają się nastolatki. Mimo swojej toksyczności i problemów ze społecznością (gracze LoL-a wielokrotnie byli uznawani za najbardziej toksyczny playerbase w historii tytułów AAA) uważam, że ta gra ma jakiś wkład w rozwój kultury graczy, dlatego też należy jej się miejsce w rankingu najlepszych gier online.