Wiadomości

  • 31 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3315

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Beskid Andrychów: przesądził karny

Drugą grę kontrolną tej zimy rozegrała drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice, która na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR stoczyła pojedynek z trzecią "siłą" IV ligi małopolskiej (gr. zachodniej) - Beskidem Andrychów.

Wyrównane spotkanie testowe nie obfitowało w zbyt dużą ilość sytuacji bramkowych, a decydująca o końcowym rozstrzygnięciu okazała się 35. minuta, w której to arbiter w sporym zamieszaniu dopatrzył się zagrania ręką w obrębie "szesnastki" czechowiczan, po czym goście za sprawą Mariusza Sobali skutecznie wyegzekwowali rzut karny.

W następnym sparingu podopieczni Jarosława Kupisa już w najbliższą środę - 3 lutego o godzinie 19.00 zmierzą się na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią ze Śląskiem Świętochłowice (11. miejsce w IV lidze śląskiej, gr.I).

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Beskid Andrychów 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Sobala (35 min. - z karnego)

MRKS: Świerczek - testowany zawodnik, Kubica, Wrana - Gondko, Adamiec, Szędzielarz, testowany zawodnik, Raszka - testowany zawodnik, Lewandowski oraz testowany bramkarz - Przemyk, Żurek, Bryczek, Loranc, Zarychta, trzech testowanych zawodników
Trener: Jarosław Kupis

Beskid: Kupczak - testowany zawodnik, Groń, Kapera, Moskała - Mizera, Sobala, Kaczmarczyk, Kołodziej, Wronka - Karcz oraz Zaremba, Koczur, Tylek, testowany zawodnik, Balon, Koim, Kasiński
Trener: Maciej Mrowiec

ar / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.