czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2408

Suma zgonów z powodu COVID bliska liczbie mieszkańców naszego miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Według piątkowego raportu Ministerstwa Zdrowia od początku epidemii w Polsce, z powodu COVID-19 i chorób współistniejących zmarło 36 780 mieszkańców naszego kraju. Jak zauważają internauci, jest to liczba bliska ilości mieszkańców Czechowic-Dziedzic.

Reklama

koronawirus
Suma zgonów z powodu COVID bliska liczbie mieszkańców naszego miasta · fot. pixabay.com


W piątek Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że z powodu COVID-19 oraz chorób współistniejących zmarło w Polsce 36 780 osób. Jak zauważyli internauci, jest to liczba zbliżona do ilości mieszkańców takich miast, jak Chrzanów, Sochaczew, Brzeg, Sopot czy Czechowice-Dziedzice.Według statystyk czechowickiego Urzędu Miejskiego, liczba mieszkańców Czechowic-Dziedzic na dzień 31 grudnia 2020 roku wynosiła 34 386 osób.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj