czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2021
  • wyświetleń: 1869

Trzeci sparing MRKS: Ze Śląskiem Świętochłowice na remis

Remisem 1:1 (0:0) zakończyła się trzecia gra testowa piłkarzy MRKS-u Czechowice-Dziedzice, którzy w środowy wieczór na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR gościli drużynę Śląska Świętochłowice, plasującą się po rundzie jesiennej na 11. lokacie w IV lidze śląskiej, gr.I.

Reklama

piłka nożna, adidas, boisko, mrks
Trzeci sparing MRKS ze Śląskiem Świętochłowice na remis · fot. Pixabay


Po raz kolejny podopieczni Jarosława Kupisa jako pierwsi gola stracili z rzutu karnego (50 min.), jednak w 73. minucie skuteczną odpowiedzią po składnej akcji popisał jeden z testowanych zawodników miejscowych.

W najbliższą sobotę czechowiczanie mają w planie kolejny sparing, a tym razem na sztucznym boisku w Chełmku zmierzą się z MKS-em Trzebinia, a więc szóstą ekipą IV ligi małopolskiej (gr. zachodniej).

Sparing nr 3: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /3 luty 2021r., godz.19:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Śląsk Świętochłowice 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 (50 min. - z karnego), 1:1 testowany zawodnik (73 min.)

MRKS: Świerczek - Gondko, Szędzielarz, Wrana, testowany zawodnik - testowany zawodnik, Raszka, Adamiec, Bryczek, testowany zawodnik - Lewandowski oraz dwóch testowanych bramkarzy - Żurek, Loranc, Kubica, pięciu testowanych zawodników

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.