czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2021
  • 5 lutego 2021
  • wyświetleń: 2461

Dzięki zakupom na FaniMani.pl możesz wspomóc klub MKS

Minął rok od momentu przystąpienia MKS Czechowice-Dziedzice do programu Fani Mani, który dzięki codziennym zakupom w internecie wspomaga m.in. czechowicki klub.

Reklama

Dzięki zakupom na FaniMani.pl możesz wspomóc klub MKS
Dzięki zakupom na FaniMani.pl możesz wspomóc klub MKS · fot. MKS Czechowice-Dziedzice


- Robiąc zakupy w sieci w jednym z ponad 1000 sklepów współpracujących z fundacją Fani Mani można przekazać określony procent swoich zakupów wybranej organizacji. Ciebie to nic nie kosztuje, a dla nas jest to realna pomoc, za którą z tego miejsca chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować. Mamy nadzieję, że wkrótce i Ty zaczniesz nas wspierać robiąc zakupy w Internecie - zachęca do włączenia się do pomocy klub MKS Czechowice-Dziedzice.

FaniMani to fundacja, która wspiera inicjatywy i organizacje w osiąganiu celów udostępniając stworzone specjalnie z myślą o tym narzędzia. Na www.fanimani.pl każdy może za darmo zgłosić swój pomysł i zbierać fundusze na jego realizację albo wspierać inne ważne i dobre cele robiąc zakupy online. FaniMani posiada także rozbudowany program dedykowany szkołom z całej Polski.

- Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania pokrywamy z budżetów naszych partnerów. - informuje serwis fanimani.pl.Profil klubu MKS Czechowice-Dziedzice w serwisie fanimani.pl wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.