czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 lutego 2021
  • wyświetleń: 1535

CETiR zaprasza do przedszkola i szkoły. 17 lutego dzień otwarty

Artykuł sponsorowany:

Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach-Zdroju prowadzi rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nabory obejmują najmłodszą grupę przedszkolną (od 2,5 roku życia), a także klasy I i IV szkoły podstawowej.

CETiR zaprasza do przedszkola i szkoły. 17 lutego dzień otwarty


Dlaczego warto?CETiR to nowoczesny kompleks edukacyjno-terapeutyczny przeznaczony dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Jest miejscem integracji dzieci niepełnosprawnych z dziećmi zdrowymi, które pozwala na przełamywanie barier i wspólne relacje, a wszystko to za pośrednictwem ścisłej współpracy placówki z rodzicami. CETiR wyróżnia także świetnie przygotowana i kreatywna kadra pedagogiczna, która dba o warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi potrzebami i na miarę jego możliwości.

CETIR - przedszkole


To atrakcyjna alternatywa do publicznej edukacji, dzięki której rodzic może porównać i dokonać wyboru, gdzie jego pociecha powinna rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Dzieci mogą korzystać również z szerokiej oferty zajęć dodatkowych, m.in.: basen, piłka nożna, judo, szachy, zajęcia kreatywne, zajęcia muzyczne itp. Atutem placówki jest także nowoczesna przestrzeń sportowa - własne boisko i place zabaw, na których dzieci mogą miło spędzić czas.

CETIR - szkoła


Sprawdź sam!Wszystko to można zweryfikować podczas dnia otwartego w środę, 17 lutego w godz. 17:00-19:00. Dla odwiedzających będą dostępne przedszkolne i szkolne przestrzenie, a także kadra, która przedstawi model funkcjonowania placówki i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.

Więcej informacji, w tym zasady rekrutacji, formularze zapisowe oraz pełna oferta, dostępne są na stronie: www.cetir.pl.

CETIR


  • Goczałkowice-Zdrój, ul. Uzdrowiskowa 37
  • Tel. 667 222 287
  • www.cetir.pl


Dołącz do nas na Facebooku / Instagramie