czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 lutego 2021
  • wyświetleń: 1112

Brudne okna? Umyje je firma sprzątająca!

Materiał partnera:

Nie przepadasz za myciem okien, ale widzisz, że szyby i ramy są coraz bardziej brudne? W takim przypadku poszukaj dobrej firmy, której domeną jest mycie okien. Na czym polega tego typu usługa? Ile trzeba za nią zapłacić?

Brudne okna? Umyje je firma sprzątająca!


Kiedy zlecić umycie okien?Bardzo często mycie okien uznawane jest za jedną z najmniej przyjemnych prac w domu. Nie dość, że zajmuje ona dużo czasu, to jeszcze nie zawsze efekty są optymalne, gdy na oknach pozostają nieestetyczne smugi.

Okien nie trzeba jednak myć samodzielnie. Prace te może wykonać również firma sprzątająca Gliwice są tutaj jednym z miast, w którym na klientów czekają tego typu usługi świadczone przez specjalistów. Gdy nie masz czasu, ochoty, sił, w takim przypadku pomyśl o skorzystaniu z oferty mycia okien.

Mycie okien - rodzaje usługiFirmy prowadzące mycie okien oferują swoim klientom dwa główne rodzaje usługi:
  • standardowe mycie okien
  • mycie okien na wysokości


Standardowe mycie okien polega na wyczyszczeniu szyb oraz ram z każdej strony w oknach, do których jest łatwy dostęp. Z kolei wtedy, gdy okna znajdują się na wyższych piętrach i nie można dostać się do nich z zewnątrz, wówczas konieczne może być mycie okien na wysokości. Taka usługa, w zależności od wysokości, jest prowadzona z użyciem myjek na wysięgnikach lub metod wysokościowych - alpinistycznych, z użyciem zwyżek - podnośników.

Na czym polega mycie okien?Usługa mycia okien polega na ich kompleksowym wyczyszczeniu, chyba że umowa zawiera inne zapisy. Prace obejmują wówczas umycie szyb oraz ram okiennych z zewnątrz i od wewnątrz. W przypadku, gdy okna są skręcane, wtedy pracownik firmy sprzątającej również rozkręci je i umyje od środka, aby były czyste.
Warto wskazać, że firma sprzątająca często korzysta także z własnych środków czystości i akcesoriów, dlatego klient nie musi ich udostępniać. Stosowane są profesjonalne detergenty, które umożliwiają wykonanie prac szybko i skutecznie.

Mycie okien - komu je zlecić?Gdy konieczne jest mycie okien Ruda Śląska to jedno z miast, w którym można skorzystać z usług profesjonalnego mycia okien. Warto wybrać wtedy firmę mającą w tym duże doświadczenie, aby mieć pewność, że efekt będzie doskonały.

Ile kosztuje mycie okien?Ceny związane z myciem okien zależne są głównie od ich powierzchni, konstrukcji oraz liczby. Za umycie jednego standardowego okna należy zapłacić najczęściej od 25 złotych. Więcej kosztuje mycie okien rozkręcanych, okien balkonowych i tarasowych, okien na wysokości.

Więcej informacji o cenach można znaleźć na stronach internetowych firm sprzątających, a także można uzyskać je telefonicznie.