czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 lutego 2021
  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 1464

Podpisz petycję i pomóż zdobyć więcej środków dla naszego obszaru

Za nami:

Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska zwraca się z apelem o zbieranie podpisów pod petycją w sprawie zwiększenia ilości środków unijnych dla naszego obszaru.

Reklama

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Podpisz petycję i pomóż zdobyć więcej środków dla naszego obszaru · fot. Mariusz


- Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska, skupia swą aktywność wokół lokalnej społeczności, razem z Wami zmieniamy nasze otoczenie. Wspieramy Wasze pomysły i realizujemy własne zadania. Place zabaw czy siłownie zewnętrzne, stacje naprawy rowerów i ławki solarne, wiaty rekreacyjne, renowacja zabytków, zakładanie nowych firm i rozwój już istniejących czy wreszcie wsparcie działań NGO z naszego obszaru to działania które realizujemy razem z Wami - informuje LGD Ziemia Bielska.

W ramach PROW 2014-2020 dzięki naszemu wsparciu, według danych na koniec grudnia 2020 roku, zrealizowano wiele zadań o charakterze inwestycyjnym i nieinwestycyjnym, w efekcie czego powstało, m.in:
  • 81 miejsc pracy,
  • 57 nowych firm,
  • 38 obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej,

Oprócz tego LGD Ziemia Bielska zrealizowało wspólnie 39 różnych zadań grantowych.

- Są to widoczne efekty naszej współpracy z Wami, Mieszkańcami obszaru LGD Ziemia Bielska. Zachęcamy Was, przedsiębiorców, przedstawicieli NGO i jednostek samorządu terytorialnego do zbierania i składania podpisów pod petycją do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pana Grzegorza Pudy w sprawie zwiększenia finansowania II filara Wspólnej Polityki Rolnej (działanie LEADER) z 5% do 10%. Zwiększenie tych środków będzie miało wpływ na rozwój Waszych inicjatyw i naszego obszaru w kolejnych latach - podkreśla stowarzyszenie.

Jak złożyć podpis:
1. Zapraszamy do naszego biura ul. T. Regera 81 w Bielsku-Białej lub,
2. Wydrukuj listę, podpisz (możesz zachęcić również innych), zeskanuj i odeślij nam na adres projekty@ziemiabielska.pl. Lista do pobrania dostępna jest tutaj.

Akcja trwa do czwartku 11 lutego włącznie.

mp / czecho.pl

źródło: LGD "Ziemia Bielska"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.