czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 2405

Trzeba jeszcze poczekać na otwarcie ogrodu edukacyjno-sensorycznego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Wczoraj informowaliśmy Was, że wraz z poluzowaniem części obostrzeń od 12 lutego otwarte dla widzów zostanie kino "Świt". W Miejskim Domu Kultury dopytaliśmy, czy nowy ogród edukacyjno-sensoryczny przy ulicy Niepodległości również zostanie udostępniony mieszkańcom.

Reklama

Można już korzystać z ogrodu edukacyjno-sensorycznego przy MDK - 21.12.2020
Ogród edukacyjno-sensoryczny przy MDK - 21.12.2020 · fot. E. Bolek / MDK Czechowice-Dziedzice


Według pierwotnych planów nowy obiekt MDK miał być udostępniony mieszkańcom pod koniec 2020 roku, jednak na przeszkodzie stanął wtedy ogólnopolski lockdown związany ze zwalczaniem epidemii koronawirusa. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Jak się okazuje, ogród edukacyjno-sensoryczny przy Miejskim Domu Kultury nadal pozostanie zamknięty. Jednak sytuacja epidemiczna w Polsce nie jest jedynym tego powodem. - Otwiera się tylko kino "Świt", a pozostałe części naszego Domu Kultury dalej działają w rygorach epidemiologicznych. Park nie będzie więc otwarty. Jest jeszcze do wykonania kilka prac związanych z elektroniką. Obiekt zostanie zapewne otwarty, jeśli nie będzie rządowych zakazów, w marcu - poinformowano portal czecho.pl w Miejskim Domu Kultury.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj