czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 lutego 2021
  • wyświetleń: 6480

Policjanci poszukują złodzieja, który w Lidlu skradł produkty za 2,5 tys. zł

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej. Mężczyzna w supermarkecie przy czechowickiej ulicy Barlickiego chciał skraść towar wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Stróże prawa publiką jego wizerunek, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Reklama

Wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Wizerunek poszukiwanego mężczyzny · fot. KMP Bielsko-Biała


- Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 21 stycznia 2021 roku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Barlickiego 22 w supermarkecie Lidl usiłował skraść towar wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Mężczyzna podczas pobytu w sklepie zapakował do wózka głównie alkoholem, odzieżą roboczą i narzędziami. Następnie po podliczeniu zakupów przy kasie usiłował oddalić się z towarem bez płacenia za zakupy. Po reakcji personelu porzucił skradziony towar i zbiegł - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Rysopis: Mężczyzna. Wiek z wyglądu 35-40 lat, łysy, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm. W czasie popełniania przestępstwa ubrany był w pomarańczową bluzę, ciemnoszarą kurtkę, czarne spodnie i obuwie koloru czarnego.

Jego wizerunek zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Policja opublikowała go, licząc na pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.