czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2021
  • wyświetleń: 2407

"Fotografia Pożarnicza", czyli kronika wyjazdów czechowickich OSP i PSP

W grudniu informowaliśmy Was, że od kilku lat na YouTubie istnieje profil "Kolejowy Zabrzeg i okolice", który jest swego rodzaju kroniką przejazdów pociągów przez naszą gminę. Inni z mieszkańców naszej gminy założyli podobny kanał, który dokumentuje wyjazdy strażaków z miejscowych posterunków.

Reklama"Fotografia Pożarnicza Czechowice-Dziedzice", bo o nim mowa, został założony 29 sierpnia 2013 roku. Do tej pory filmy na kanale zostały wyświetlone w sumie 108 908 razy! Jak informują Jakub i Kuba, założyciele kanału, jest on profilem sympatyków i miłośników pożarnictwa. Są na nim publikowane filmiki z wyjazdów, pożarów, zdarzeń, działań, akcji, ćwiczeń, manewrów, uroczystości czy też zawodów. Kanał dostępny jest tutaj.

W gminie Czechowice-Dziedzice działa w sumie siedem jednostek straży pożarnej: posterunek zamiejscowy PSP w Bielsku-Białej, OSP Czechowice, OSP Dziedzice, OSP Lipowiec, OSP Bronów, OSP Ligota oraz OSP Zabrzeg.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.