czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2021
  • wyświetleń: 1096

Odpowiedzą na pytania osób pokrzywdzonych przestępstwem

Przed nami kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Od 22 do 28 lutego każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje w prokuraturach regionalnych, okręgowych i rejonowych w całym kraju o swoich uprawnieniach w postępowaniach przygotowawczych i sądowych.

Reklama

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Odpowiedzą na pytania osobom pokrzywdzonym przestępstwem · fot. KWP Katowice


Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej wraz z Okręgowym Ośrodkiem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Bielsku-Białej organizuje działania na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem i ich bliskich. W ramach tych działań zaplanowano wspólne dyżury, które odbywać się będą w Bielsku-Białej ul. Stanisława Wyspiańskiego 33 w godz. 10.00 -12.00.

W poszczególnych dniach dyżur będą pełnili:
  • 22 lutego: aspirant sztabowy Piotr Górka — Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej,
  • 23 lutego: aspirant sztabowy Mariusz Tomaszczyk — Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej,
  • 24 lutego: aspirant Rafał Kobyłecki — Asystent Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej,
  • 25 lutego: aspirant sztabowy Marek Jurzak — Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej,
  • 26 lutego: aspirant Rafał Kobyłecki — Asystent Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.


- Zapraszamy wszystkich, którzy czują, że potrzebują naszej pomocy. Pierwszy krok jest najtrudniejszy, kolejne zrobimy już razem - zachęca KMP w Bielsku-Białej.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.