Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 1191

XXI Memoriał Antoniego Bazaniaka

25 i 26 sierpnia na akwenie wodnym „Kopalniok” odbędą się międzynarodowe regaty kajakowe – XXI Memoriał Antoniego Bazaniaka. Organizatorem zawodów jest Gwarek Czechowice.

– W stawce kilkunastu zespołów zobaczymy ekipy z Czech, Słowacji, Ukrainy i Macedonii. Swój udział zapowiedziały także najlepsze kluby krajowe. Memoriał to największa impreza międzynarodowa organizowana w naszym mieście. Jest on również wpisany w obchody XXXIII Dni Czechowic-Dziedzic – wyjaśnia Kazimierz Walczak, wiceprezes ds. szkoleniowych Gwarka.

Główny bieg memoriałowy odbędzie się pierwszego dnia zmagań o godzinie 15, na dystansie K-2 10.000 m mężczyzn. Tego dnia rywalizować będą również kanadyjkarze w C-1 10.000 m (o puchar starosty) i kajakarki w K-1 10.000 m (o puchar burmistrza).

Organizatorzy zapraszają również w niedzielę. Od godziny 10 osady rywalizować będą na dystansach 1.250 i 2.500 m. Przewidziano 18 biegów. Uroczyste podsumowania zawodów zaplanowano na godzinę 13.

Więcej czytaj w Gazecie Czechowickiej.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.