czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2021
  • wyświetleń: 9755

Czechowickie firmy wśród "Diamentów Forbesa 2020"

Cztery firmy z Czechowic-Dziedzic znalazły się na liście "Diamenty Forbesa 2020". Wśród nich są spółki z branży hurtowej oraz produkcji sprzętu instalacyjnego.

Reklama

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Czechowickie firmy wśród "Diamentów Forbesa 2020" · fot. Mariusz


"Diamenty Forbesa" to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista jest rekordowo długa - liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Do zestawienia nie trafiają firmy znajdujące się w upadłości lub likwidacji.

Wśród kilkunastu tysięcy firm, które znalazły się w tym rankingu, są cztery spółki z Czechowic-Dziedzic. W zestawieniu wojewódzkim, w kategorii przychodów od 50 do 250 milionów złotych znalazły się trzy czechowickie firmy: Cyroń (60 miejsce), Lontex (84 miejsce) oraz Kontakt-Simon (85 miejsce). Wśród firm, których przychody wynosiły od 5 do 50 milionów złotych znalazła się spółka Papirus sp. z o.o (235 miejsce). Pełny ranking dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl
źródło: Forbes

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.