czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2021
  • wyświetleń: 2335

Rekord pobity! Tak ciepło w lutym jeszcze nie było...

Wczoraj na stacji meteo w Bielsku-Białej Aleksandrowicach został pobity rekord temperatury, którą zanotowano w lutym - poinformowali Łowcy Burz Podbeskidzie. Poprzedni rekord przetrwał 31 lat. Wysokie temperatury zanotowano również w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

stacja meteorologiczna
Rekord pobity! Tak ciepło w lutym jeszcze nie było... · fot. sxc.hu


- Zgodnie z danymi IMGW maksymalna temperatura na stacji Bielsko-Biała Aleksandrowice wyniosła 18,9 stopnia, także mamy pobicie rekordu z 1990 roku o 0,4*C - poinformowali wczoraj Łowcy Burz Podbeskidzie. Poprzedni rekord wynosił 18,5°C i został ustanowiony w lutym 1990 roku. Równie ciepło było w Czechowicach-Dziedzicach - jak poinformował profil Czecho Meteo Pogoda na Facebooku, temperatura w naszym mieście wyniosła aż 18,7 stopni Celsjusza.

Loading...


Podobną temperaturę zanotowaliśmy w naszym regionie również dzisiaj - w najcieplejszym momencie dnia w Czechowicach-Dziedzicach było ponad 18 stopni Celsjusza. Ciepło - 15 stopni - powinno być również jutro. Niestety, duże ochłodzenie wraz z opadami deszczu przyjdzie do nas w najbliższy weekend - według synoptyków TVN Meteo w naszym mieście słupki rtęci pokażą maksymalnie 4 stopnie w sobotę oraz 5 stopni w niedzielę.

mp / czecho.pl
źródło: Łowcy Burz Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.