czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2021
  • wyświetleń: 4113

Strażnicy miejscy odnaleźli bombkę skradzioną ze skweru

O tej nietypowej kradzieży pisaliśmy w styczniu - pomiędzy 1 a 6 stycznia skradziono ozdobę, bombkę, która zainstalowana była na skwerze u zbiegu ulic Legionów, Łukasiewicza i Falistej w Czechowicach-Dziedzicach. Dzisiaj straż miejska poinformowała o znalezieniu tej ozdoby świetlnej.

Reklama

Strażnicy miejscy odnaleźli bombkę skradzioną ze skweru
Strażnicy miejscy odnaleźli bombkę skradzioną ze skweru · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Wspomniana bombka z diodami led została dzisiaj zauważona przez patrol straży miejskiej, który wykonywał patrol rejonu ulic Legionów i Junackiej. Funkcjonariusze SM zauważyli ozdobę w rejonie osiedla mieszkaniowego przy kontenerach i według ich przypuszczeń mogła ona należeć do gminy.

Ktoś ze skweru ukradł... bombkę. Urząd Miejski szuka sprawców
Strażnicy miejscy odnaleźli bombkę skradzioną ze skweru · fot. UM Czechowice-Dziedzice


- Strażnicy zabezpieczyli bombkę do radiowozu i przewieźli ją do siedziby straży miejskiej. Następnie powiadomiono pracowników Urzędu Miejskiego z wydziału IZD, którzy rozpoznali bombkę jako własność gminy Czechowice-Dziedzice. Najwyraźniej komuś się ozdoba już nie spodobała i postanowił wyrzucić ją na śmietnik. Ale na szczęście bombka na przyszłe święta będzie mogła stanąć ponownie na swoim miejscu i cieszyć oko mieszkańców. Chwilę później gdy strażnicy zabezpieczyli zgubę, dyżurny SM otrzymał również zgłoszenie od mieszkańca, że widział bombkę w tamtym rejonie i może pochodzić z ulicy Falistej - informuje czechowicka straż miejska.

mp / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.