czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 lutego 2021
  • wyświetleń: 695

Zakłady sportowe w internecie - jak rozpocząć przygodę z bukmacherami?

Materiał partnera:

Każdy, kto będzie miał ochotę zagrać na zakładach bukmacherskich zapewne będzie zastanawiać się, jak w ogóle zacząć. Z tego powodu też specjalnie dla was, mamy ten poradnik, który pomoże ci rozpocząć swoją zabawę z bukmacherką!

Zakłady sportowe w internecie - jak rozpocząć przygodę z bukmacherami?


Początki z bukmacherkąZwykle dzieje się to przez przypadek, ponieważ wiele osób korzysta z telefonów komórkowych do przeszukiwania Internetu, przypadkowe kliknięcie w reklamę może przenieść taką osobę na stronę danego bukmachera. To oczywiście żart, bo w większości przypadków jest to dość przytomna decyzja, choć z drugiej strony z racji tego, że zakłady bukmacherskie w naszym kraju są tematem tabu, niewielu decyduje się na to, aby przejść przez pełen tryb rejestracji.

RejestracjaW Polsce każdy bukmacher musi wymagać od graczy zeskanowania przedniej i tylnej strony dowodu osobistego, co naturalnie nie jest w smak wielu klientom. Oczywiście mówimy o koncie standardowym, ale nadal możesz utworzyć konto tymczasowe!

Pamiętaj jednak, że posiadanie konta tymczasowego ma również swoje wady. Po pierwsze, zwykle nie kwalifikujesz się do darmowych bonusów podczas rejestracji, po drugie, kwota Twojego zakładu jest ograniczona, a po drugie, nie możesz wypłacić depozytu, bo Polscy bukmacherzy nie mogą pozwolić sobie na to, aby zezwolić ci na albo pranie brudnych pieniędzy, albo rejestrowanie się po milion razy, aby wyciągnąć od nich bonus na start. Dopiero po zakończeniu całego procesu rejestracji możesz otrzymywać bonusy, stawiać wyższe zakłady i wypłacać zgromadzone środki ze swojego konta.

Pamiętaj że bukmacherzy nie lubią wygrywającychJeśli okaże się, że jakimś cudem jesteś osobą, która ma zdolności do wygrywania z bukmacherem raz za razem, może to spowodować, że twoje konto zostanie wcześniej czy później ograniczone, aby uniemożliwić ci obstawianie więcej niż określoną kwotę. Dlatego warto zarejestrować się u wielu bukmacherów, bo nawet jeśli masz takie ograniczenia w pewnym momencie swojej działalności nałożone na swoje konto, to możesz je zlikwidować i skorzystać z usług innych bukmacherów. Ponadto każdy nieudany zakład tylko zwiększy Twoją wiarygodność w oczach firm bukmacherskich. Jednak pamiętaj, aby nie stawiać więcej niż jednego buka na raz, ponieważ spowoduje to zużycie całej gotówki w ciągu miesiąca.

Co warto wiedzieć o ustawie o grach losowych?Naturalnie dla każdego, kto chce się zorientować w temacie zakładów bukmacherskich, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że rok 2017 jest dla całej polskiej branży przełomowy, zwłaszcza dla branży bukmacherskiej, ponieważ zmiany w ustawie mają na celu walkę z firmami, które nie płacą w Polsce podatków. Ważna była również poprawa bezpieczeństwa i wdrażanie rozwiązań ograniczających ryzyko upadłości osób uzależnionych od gier losowych. Z drugiej strony ustawodawca zachował również wiele regulacji.

Zgodnie z ustawą Polscy bukmacherzy mogą świadczyć usługi w Polsce tylko za zgodą Ministra Finansów. O tego typu koncesję mogą ubiegać się tylko firmy, które spełniają określone wymagania, np. Spółka z odpowiednio wysokim kapitałem zakładowym, która może udzielić odpowiednich gwarancji finansowych. Firmy zainteresowane organizacją gier losowych w Polsce kraju muszą również złożyć specjalny wniosek z oświadczeniem związanym z planowaną działalnością i samą firmą. Ministerstwo Finansów RP ma maksymalnie 6 miesięcy na rozpatrzenie wniosku. Warto wspomnieć, że Minister Finansów osobno wydaje licencję, aby bukmacher mógł oferować zakłady w internecie, oraz osobno na te, które może oferować stacjonarnie. Ponadto prawo przewiduje również, że okres ważności wydanej licencji wynosi 6 lat, ale licencję można odnowić tylko raz.

Jak bukmacherzy zareagowali na koronawirusa?Nie można zaprzeczyć, że ze względu na istnienie koronawirusa niektórzy Polscy bukmacherzy zmuszeni są na pewien czas do zaprzestania świadczenia swoich usług. Ponadto wiele stałych punktów bukmacherów musi nadal pozostać zamkniętych. W tej chwili otwartych jest tylko kilka punktów, więc najlepiej zacząć obstawiać online. Oczywiście możesz przejść do określonego punktu obstawiania w swojej okolicy, ale z drugiej strony musisz pamiętać, aby najpierw sprawdzić, czy punkt zakładów jest otwarty. W przeciwnym razie możesz stracisz tylko czas.

Bonusy bukmacherskie
Naturalnie nie można tutaj zapomnieć również o bonusach bukmacherskich - wielu graczy uwielbia, kiedy na starcie bukmacherzy dają im i dają - chociaż z drugiej strony należy pamiętać, że przecież nie ma nic za darmo, dlatego też warto jest czytać regulaminy, zanim w ogóle pomyślisz nad tym, żeby w ogóle wykorzystać dany bonus. W większości wypadków nowym typerom bardzo ciężko jest obrócić dany bonus, z racji tego że bukmacherzy często wymagają zrobienia tego kilkukrotnie (co polega na zagraniu całą sumą po ustalonym kursie) przez co prawdopodobieństwo wypłacania przez ciebie takiego bonusu jest całkiem niskie.