czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2021
  • 3 marca 2021
  • wyświetleń: 5206

Ostatnia partia czechowickich zapałek wylicytowana

Dostawcy Pomocy - charytatywni działacze z naszego miasta uruchomili charytatywne licytacje. Wśród przedmiotów jest ostatnia partia czechowickich zapałek. Aukcja, w których można było je wylicytować zakończyła się we wtorek.

Reklama

Ostatnia partia czechowickich zapałek do wylicytowania!
Ostatnia partia czechowickich zapałek do wylicytowania! · fot. Dostawcy Pomocy


Kojarzycie Dostawców Pomocy z różnych akcji charytatywnych takich, jak Barszcz dla Bezdomnych organizowanej w grudniu, czy Podaruj Ciepło? Społecznicy z Czechowic-Dziedzic marzą, by nadal pomagać potrzebującym, dlatego zbierają fundusze na koszty administracyjne związane z założeniem formalnego stowarzyszenia. Właśnie ruszyli z licytacjami na Facebooku.

Na aukcję trafiły m.in. zapałki wyprodukowane w czechowickiej fabryce zapałek, prosto z ostatniej już partii produkcyjnej. To gratka dla koneserów i miłośników historii naszego miasta. Przedmiot został wystawiony na stronie wydarzenia "Chcemy Pomagać" na Facebooku . Aukcja zakończyła się we wtorek, 2 marca o godzinie 20.00 - pamiątkowe zapałki zostały wylicytowane przez panią Agatę, jedną z mieszkanek naszego miasta, za 125 złotych.

Do wpłat za wylicytowane przedmioty została założona zrzutka: zrzutka.pl/24nz3u.

Ostatnia partia czechowickich zapałek do wylicytowania!
Ostatnia partia czechowickich zapałek do wylicytowania! · fot. Dostawcy Pomocy


Regulamin licytacji:1. Przedmioty na licytacje może przekazać każdy. W sprawie przekazania przedmiotu na licytacje można kontaktować się poprzez stronę na Facebooku Dostawcy Pomocy lub drogą mejlową dostawcypomocy@gmail.com.
2. W licytacjach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.
3. Po wygraniu danej licytacji administrator strony skontaktuję się z Państwem.
4. Wylicytowane przedmioty odbieramy w przeciągu 7 dni, w wypadku nieodebrania przedmiot trafi ponownie na licytację
5. Licytację podbijamy minimum o 5 zł.
6. Licytacje trwają 5 dni, do godziny 20.00
7. Po zakończeniu aukcji ADMINISTRATOR LUB MODERATOR oznacza w poście osobę, która zaproponowała najwyższą kwotę. Wygrywa najwyższa zaproponowana kwota.
8. Kupujący zobowiązany jest w terminie 48h od zakończenia licytacji do wpłacenia wylicytowanej kwoty na konto zrzutki.
NIE WPŁACAMY JAKO ANONIMOWI DARCZYŃCY!
9. Przedmioty wylicytowane z odbiorem osobistym, jeżeli nie zaznaczono inaczej, odbierać należy w przeciągu 7 dni od zakończenia aukcji.
10. Przesyłka kurierska odbywa się na koszt licytującego.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.