Wiadomości

  • 3 marca 2021
  • wyświetleń: 6675

Oszuści podszywają się pod Jacka Stachurskiego. Artysta ostrzega

Oszuści podszywają się pod Jacka Stachurskiego, duplikując jego konto na Instagramie - informuje artysta, który ostrzega swoich fanów. Podszywanie się pod znane osoby to w ostatnim czasie popularna forma wyłudzania pieniędzy i danych osobowych.

stachursky 2020
Oszuści podszywają się pod Jacka Stachurskiego. Artysta ostrzega · fot. facebook.com/jacekstachursky


O próbie oszustw Jacek Stachurski poinformował na swoim koncie na Instagramie. - Chciałem Was ostrzec, że zaczynają się próby duplikowania mojego konta na Instagramie. Bądźcie czujni i zgłaszajcie, jako oszustwo, wszystkie takie próby - napisał artysta, podając równocześnie swój oficjalny nick: "jacek_stachursky". Warto również dodać, że oficjalne konta artystów na Instagramie są opatrzone niebieskim znacznikiem weryfikacyjnym.Podobna sytuacja spotkała w październiku 2020 roku innego popularnego muzyka, który pochodzi z Czechowic-Dziedzic - Piotra Beczałę, o czym informowaliśmy tutaj. Wtedy to internauci z całego świata otrzymywali na Messengerze wiadomość z profilu "Piotr Beczała Live" o wygranej w konkursie. To popularny w ostatnim czasie sposób wyłudzania pieniędzy lub danych osobowych.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.