Wiadomości

  • 8 marca 2021
  • wyświetleń: 1874

Co dalej z lustrami przy skrzyżowaniu ulic Kaniowskiej i Górniczej?

Ostatnio informowaliśmy Was, że do Starosty Bielskiego, Andrzeja Płonki trafiła interpelacja w sprawie instalacji luster drogowych przy skrzyżowaniu ulic Kaniowskiej i Górniczej w Czechowicach-Dziedzic. Samorządowiec odpowiedział właśnie na pismo radnej powiatowej Ewy Kmiecik-Wronowicz.

Skrzyżowanie ulic Kaniowskiej i Górniczej
Skrzyżowanie ulic Kaniowskiej i Górniczej · fot. Google Street View


Przypomnijmy, jak pisaliśmy we wtorek, do starosty powiatu bielskiego, Andrzeja Płoni, trafiła interpelacja w sprawie poprawy bezpieczeństwa i widoczności poprzez instalację luster drogowych przy skrzyżowaniu ulic Kaniowskiej i Górniczej. - Zła widoczność z obu stron stanowi ogromne zagrożenie dla pieszych i użytkowników drogi - pisała w swojej interpelacji Ewa Kmiecik-Wronowicz z Rady Powiatu Bielskiego.

Na pismo radnej odpowiedział Wicestarosta Bielski. - Zleciłem Zarządowi Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej sprawdzenie warunków widoczności na wskazanym przez Panią skrzyżowaniu oraz, w przypadku stwierdzenia takiej konieczności, zamontowanie tam luster - napisał Grzegorz Szetyński.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Powiatu Bielskiego

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.