Wiadomości

  • 8 marca 2021
  • wyświetleń: 6504

[WIDEO] Przebudowa węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice

Trwa przebudowa węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice. W lutym trwały nie tylko prace na czechowickiej stacji kolejowej, ale również kontynuacja robót w Zabrzegu i Goczałkowicach-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia wideo, które ukazuje postęp inwestycji.W lutym kończył się "zabrzeski" etap przebudowy węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice. Trwały jednak szerokie prace od Ochodzy aż do Goczałkowic-Zdroju, gdzie m.in. przygotowywane jest podłoże, na którym zostaną poprowadzone tory na nowy most kolejowy na Wiśle. Na nowym wiadukcie kolejowym nad DK-1 układane były tory - już od 14 marca pojadą nimi pociągi do Wisły Głębce i Cieszyna.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj