czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 marca 2021
  • 13 marca 2021
  • wyświetleń: 1593

Trwa zbiórka chemii gospodarczej dla DPS "Złota Jesień"

Za nami:

"Wielkopostne porządki" - taką nazwę ma zbiórka chemii gospodarczej, która trwa w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach, czyli tzw. "klasztorze". Chemia gospodarcza trafi do DPS "Złota Jesień".

Trwa zbiórka chemii gospodarczej dla DPS "Złota Jesień"
Trwa zbiórka chemii gospodarczej dla DPS "Złota Jesień" · fot. Iwona Stępień


Zbiórka w czechowickim kościele to miejscowa odsłona ogólnopolskiej akcji "Wielkopostne porządki", która zorganizowana jest przez "Fundację Małych Stópek". W tym roku organizacja zbiera środki chemii gospodarczej dla Domów Pomocy Społecznej, w tym placówek, które opiekują się osobami z niepełnosprawnością.

Podczas zbiórki można podarować np. płyn lub proszek do prania, płyn no mycia podłóg czy też płyn do mycia naczyń. Akcję można również wesprzeć przekazując darowiznę na hurtowy zakup chemii gospodarczej, na numer konta fundacji 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120, wpisując tytuł "Wielkopostne porządki".

Trwa zbiórka chemii gospodarczej dla DPS "Złota Jesień"
Trwa zbiórka chemii gospodarczej dla DPS "Złota Jesień" · fot. Materiały prasowe


W Czechowicach-Dziedzicach zbiórka trwa od 1 do 26 marca. Dary można składać w wiklinowym koszyku znajdującym się w kościele oo. Jezuitów p.w. św. Andrzeja Boboli (tzw. "klasztor). Zostaną one przekazane do czechowickiego Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień".

mp / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.