Wiadomości

  • 8 marca 2021
  • 9 marca 2021
  • wyświetleń: 3187

Zastępcza Komunikacja Autobusowa na odcinku Pszczyna - Bielsko-Biała Główna

Za nami:

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi w stacji Czechowice-Dziedzice oraz wiążącą się z tym koniecznością doraźnego wstrzymania ruchu na linii kolejowej, Koleje Śląskie wprowadzają Zastępczą Komunikację Autobusową na odcinku Pszczyna - Bielsko-Biała Główna.

Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać w terminie od 7 do 12 marca i obejmie wybrane pociągi kursujące w godzinach wieczornych i wczesno-porannych.

Kierunek Bielsko-Biała, Zwardoń

Autobusy rozpoczną bieg na przystankach pod stacjami Pszczyna lub Czechowice-Dziedzice. Kursy linii zwykłej S5 skończą bieg w pobliżu stacji Czechowice-Dziedzice Południowe, w której będzie oczekiwać na nich pociąg w kierunku Bielska-Białej, Żywca i Zwardonia. Natomiast autobus linii S72 zwykłej po zabraniu pasażerów w Pszczynie z pociągu z Żor i Rybnika dojedzie do Bielska-Białej. Autobusy komunikacji zastępczej obu linii pominą przystanek Goczałkowice-Zdrój.

Kierunek Pszczyna, Katowice / Rybnik

Autobus linii zwykłej S72 będzie kursować w relacji Bielsko-Biała Główna-Pszczyna, gdzie będzie oczekiwać na niego pociąg w kierunku Żory i Rybnika. Autobusy linii zwykłej S5 będą rozpoczynać w stacji Czechowice-Dziedzice Południowe po zabraniu pasażerów z pociągu przyjeżdżającego z kierunku Bielska-Białej, Żywca i Zwardonia. Następnie udadzą się do Czechowic-Dziedzic lub Pszczyny, gdzie nastąpi możliwość przesiadki na pociąg. Autobusy komunikacji zastępczej obu linii pominą przystanek Goczałkowice-Zdrój.

Szczegółowe informacje można uzyskać całodobowo pod numerem: +48 32428 88 88.

ZKA

BM / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.