czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 marca 2021
  • wyświetleń: 3204

61-latka na oczach strażników chciała przejść pod szlabanami

6 marca strażnicy miejscy udali się na ulicę Junacką w Czechowicach-Dziedzicach na interwencję. Zmuszeni byli oczekiwać na otwarcie szlabanów kolejowych. Jedna z pieszych nie miała takiego zamiaru i postanowiła na ich oczach przedostać się pod barierkami. Funkcjonariusze przypominają, że takie przejście może kosztować 100 złotych.

Kobieta tłumaczyła się strażnikom, że przecież nic nie jedzie i nic się nie stało. Na nic zdały się tłumaczenia funkcjonariuszy, że skoro szlabany są zamknięte, to w jakimś celu. 61-latka twierdziła, że funkcjonariusze się czepiają. Po tej rozmowie została pouczona i zobowiązana do odczekania na otwarcie szlabanów.

Pamiętajmy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu wykroczeń wchodzenie na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub rozpoczęto ich opuszczanie podlega postępowaniu mandatowemu w kwocie 100 złotych.

ar / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.