Wiadomości

  • 13 marca 2021
  • wyświetleń: 6191

Stachursky opowiedział o swoim nowym projekcie muzycznym w TVN

Po sensacyjnym "Doskozzza Tour 2k19" na kilkanaście miesięcy zapadła cisza. Aż do teraz. Jacek Stachursky powraca z singlem zwiastującym nowy projekt, o którym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Stachursky opowiedział o swoim nowym projekcie muzycznym w TVN
Stachursky opowiedział o swoim nowym projekcie muzycznym w TVN · fot. Dzień dobry TVN


Po elektornicznych eksperymentach na płycie"2k19", Jacek Stachursky powraca w zupełnie nowym wydaniu. Fani muzyki autora "Dosko" po raz kolejny mogą się zdziwić. Tym razem artysta odświeża swoje wrażliwe oblicze i śpiewa po polsku soul. W walentynki swoją premierę miał jego nowy singiel "Uwierz mi (to nie koniec)". To cover popularnego utworu "Fool (If You Think It’s Over)", którego autorem jest Chris Rea. Wykonanie to zapowiada najnowszy projekt Stachursky'ego.

 - Przygotowuję płytę. Taki był okres, że pomyślałem, że warto to zrobić. Znajdziemy na niej moje ukochane utwory. Zresztą już kiedyś pojawiały się takie płyty, ale naprawdę miałem sporo tych piosenek, które trzeba było zaśpiewać, a ta piosenka Chrisa chodziła za mną przynajmniej ze dwadzieścia kilka lat - wyjaśnił.

Najnowsza płyta Stachursky'ego będzie się składała wyłącznie z coverów. Odnajdziemy na niej zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory z repertuaru "Mike + The Mechanics" czy "2 Plus 1". Pozostało nam zatem czekać na efekty pracy artysty.

Więcej oraz wersję wideo rozmowy z Jackiem Stachurskim z programu "Dzień Dobry TVN" można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: Dzień Dobry TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.