Wiadomości

  • 14 marca 2021
  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 2944

[FOTO] Dostawcy Pomocy zapoczątkowali "Projekt Śniadanko"

30 świeżych kanapek oraz 4 litry ciepłej herbaty rozdali w sobotę Dostawcy Pomocy w ramach kolejnej akcji pomocy osobom bezdomnym. Młodzi czechowiczanie pomogli osobom bez dachu nad głową z Czechowic-Dziedzic oraz Bielska-Białej.

Dostawcy Pomocy rozdali 30 kanapek i 4 litry herbaty - 13.03.2021 · fot. Dostawcy Pomocy


- Dzień rozpoczęliśmy prawie o świcie - na nogach byliśmy już o godzinie 6.00 rano, by upolować świeże pieczywo, przygotować pyszne kanapki oraz ciepłą herbatkę i wyruszyć do Bielska-Białej oraz Czechowic-Dziedzic w celu rozdania przygotowanego prowiantu osobom bezdomnym - mówią Dostawcy Pomocy".

- Spotkał nas bardzo pozytywny odzew. Rozdaliśmy około 30 świeżych kanapek oraz 4l herbatki. Tą akcją chcemy zapoczątkować Projekt Śniadanko, gdzie co tydzień (piątek lub sobota) jedziemy właśnie do takich ludzi, by obdarować ich takim prezentem. Bo stawiamy na kontakt z tymi ludźmi - dodają.

- Nieustannie zachęcamy Was do przyłączenia się do zrzutki, byśmy mogli kontynuować dobro! Już w przyszłym tygodniu pojedziemy trochę dalej w województwo śląskie... - podsumowują.

Obecnie Dostawcy Pomocy prowadzą wspomnianą zbiórkę na cel związany z założeniem stowarzyszenia. Niezbędne środki zostaną przeznaczone m.in. na koszty administracyjne. Więcej o zbiórce funduszy portal czecho.pl pisał tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.