Wiadomości

  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 20309

"Łowcy pedofili" zatrzymali 37-letniego czechowiczanina

Wczoraj po południu grupa Elusive Child Protection Unit Poland dokonała w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymania 37-letniego mężczyzny, który miał kontaktować się z dziećmi i wysyłać im treści i zdjęcia pornograficzne. Sprawą zajmuje się obecnie policja.

"Łowcy pedofilów" zatrzymali 37-letniego czechowiczanina
"Łowcy pedofili" zatrzymali 37-letniego czechowiczanina · fot. Elusive Child Protection Unit Poland


- Sebastian, lat 37, jednocześnie pisał z kilkunastoma dziećmi. Każdemu dziecku proponował lekcje samodzielnej masturbacji, zachęcał też do spotkania się w celu "zrobienia tego wspólnie na żywo" - napisała grupa Elusive Child Protection Unit Poland na swoim profilu na Facebooku. Opublikowała ona również film z zatrzymania czechowiczanina.

Na załączonym filmiku zatrzymany mężczyzna twierdził, że nigdy nie spotkał się z dziećmi. Sprawą obecnie zajmuje się policja. Jak przekazała portalowi czecho.pl asp. Ilona Michalczyk, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, akcja grupy Elusive Child Protection Unit Poland była obywatelskim zatrzymaniem mężczyzny podejrzanego o czyny pedofilskie. 37-latek zostanie przewieziony dzisiaj do prokuratury, gdzie zostaną podjęte dalsze czynności w związku ze sprawą.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.