Wiadomości

  • 16 marca 2021
  • wyświetleń: 908

Kody i bonusy od bukmachera Totolotek

Materiał partnera:

Totolotek jest jednym z najstarszych działających w Polsce operatorów zakładów wzajemnych. W trybie stacjonarnym na rodzimym rynku funkcjonuje już bowiem od roku 1992, natomiast w sieci od roku 2013. Choć wielu przypadkach tak długi staż przedsiębiorstwa może przekładać się na stagnację i brak otwartości na innowacje, tutaj sytuacja prezentuje się zgoła odwrotnie. Buk nieustannie dba o atrakcyjną i aktualną ofertą bonusową, która skutecznie zachęca do współpracy zarówno amatorów, jak i wytrawnych, doświadczonych graczy. Jak prezentuje się zatem kod promocyjny Totolotek na luty 2021 roku? Gorąco zachęcamy do lektury.

Totolotek kod bonusowy luty 2021 - informacje wstępnePakiet powitalny przygotowany dla nowych graczy wygląda na ten moment naprawdę ciekawie. Po pierwsze możemy liczyć na profit w postaci podwojenia pierwszej deponowanej na swoim koncie gracza wpłaty, do kwoty osiągającej 500 PLN. Po drugie użytkownicy aplikacji mobilnej otrzymają dodatkowo darmowy zakład stanowiący równowartość pierwszego dokonanego za jej pośrednictwem depozytu do sumy 49 zł i po trzecie w końcu ostatni z udostępnianych przez bukmachera Totolotek. Kod bonusowy to freebet na 25 zł proponowany na świetnych warunkach obrotu. Już na pierwszy rzut oka zatem oferta wydaje się bardzo interesująca. Jak jednak każdy ze składników pakietu prezentuje się w szczegółach? O tym poniżej.

Kod promocyjny Totolotek a gra bez depozytuZacznijmy od bonusu co do zasady najbardziej pożądanego przez polskich graczy, czyli od freebetu. Zgodnie z oczekiwaniami typerów przysługuje on za samą tylko rejestrację, podczas której w odpowiednie pole należy wprowadzić specjalny oferowany przez nas kod Totolotek. Po zakończeniu procesu, na Twoje konto bonusowe powędruje 25 PLN. Co z warunkami obrotu? Tak jak wspominaliśmy wcześniej, są one proste i bardzo atrakcyjne - aby cieszyć się z wygranych pieniędzy, wystarczy obrócić środkami z bonusu dwukrotnie po minimalnym kursie 2.00.

Podwojenie depozytu w Totolotku z kodem bonusowym od Zawód TyperJeżeli chodzi o bukmachera Totolotek kod bonusowy może zdobyć każdy. Warunki uzyskania profitu podwajającego pierwszą wpłatę są bardzo proste - zdeponuj minimum 20 PLN, aby automatycznie uzyskać bonus 100% od wpłaconej kwoty do poziomu maksymalnie 500 zł. Przed wypłatą środków wartość udzielonego bonusu, a także sama kwota depozytu będzie musiała zostać trzykrotnie obrócona na kuponach AKO, z których każdy musi uwzględniać minimalnie 3 zdarzenia po kursach wynoszących co najmniej 1.35.

Kod Totolotek a bonus dla użytkowników aplikacji mobilnejDla graczy ceniących sobie obstawianie zakładów z poziomu smartfonu lub tabletu buk przygotował dodatkowy freebet stanowiący równowartość pierwszego depozytu dokonywanego za pośrednictwem aplikacji mobilnej do kwoty 49 zł. Środki podlegają możliwości wypłaty po trzykrotnym obróceniu sumy bonusu oraz depozytu po kursie w wysokości minimalnie 1.90.

Jeśli jesteś głodny dodatkowych informacji na temat bonusów oraz kodów promocyjnych Totolotka lub dowolnych innych legalnie działających w Polsce bukmacherów, zaglądaj do nas regularnie. Gwarantujemy, że z nami nie przegapisz żadnej okazji na pomnożenie swoich środków możliwie jak najniższym kosztem.